У Костянтинівці автомобіль BMW зіткнувся з деревом: чотири людини загинули

3 листопада о 2.15 на пульт оперативно-диспетчерської служби Костянтинівського міського відділу ГУ МНС України в Донецькій області надійшло повідомлення про те, що на перехресті вулиць Леніна та Носулі трапилась дорожньо-транспортна подія. Автомобіль «BMW-324» вилетів на узбіччя дороги та зіткнувся з деревом.

До місця виклику було направлено черговий караул 40-ї підпорядкованої державної пожежної частини Костянтинівського міського відділу у складі відділення на автоцистерні, а також аварійно-рятувальний автомобіль 41-ї частини.

По прибуттю рятувальниками було проведено зовнішній огляд та встановлено, що легковий автомобіль «BMW-324» внаслідок потужного удару практично знищений. На місці ДТП вже знаходилася карета швидкої допомоги, медичний персонал займався витяганням постраждалої жінки із автомобілю. В салоні транспортного засобу знаходилося ще 3-є загиблих.

Ще жива жінка, 1988 року народження, була вилучена з деформованого корпусу та госпіталізована до травматологічного відділення Костянтинівської міської лікарні №5 з попереднім діагнозом «відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, тупа травма черевної порожнини, відкритий перелом нижньої щелепи, закритий перелом обох кісток правого передпліччя, закритий перелом лівого стегна, розрив селезінки та печінки», стан важкий. Практично сразу у лікарні жінка вмерла.

На місці ДТП загинули: водій легковика, 1979 року народження, мешканець Костянтинівки, пасажирка, 1989 року народження, та ще один пасажир.

Особовим складом МНС здійснювалось чергування на місці дорожньо-транспортної події.

Від Головного управління МНС України в Донецькій області залучались 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

З сайту Головного Управління МНС у Донецькій області.Смерть у «Шанхая»


31 октября около 19.00 на трассе  в районе шанхайского ставка у заправки ТНК произошло ДТП со смертельным исходом.  Автомобиль джип сбил пешехода – мужчину 40 лет, который от многочисленных травм скончался на месте.Не умеешь готовить грибы, лучше не берись


На прошедшей неделе участились вызовы скорой помощи по поводу отравлений, вызванных потреблением грибов. 30 октября “скорая” всю ночь «курсировала» между больницей и домом по ул. Циолковского, где семья поужинала грибами собственного сбора и приготовления. Отравившиеся остались живы, но надолго запомнят правило «НЕ УМЕЕШЬ, ГРИБЫ НЕ ГОТОВЬ!». Всего в конце октября таких, не умеющих готовить любителей грибников, в больницу «скорая» доставила 5 человек.

Соб. инф.

Comments

Доносились!Эт с какой скоростью надо было ехать чтоб от машины груда железа осталась?

Ночью водитель мог запросто уснуть за рулём, для аварии достаточно нескольких секунд сна. Обратите внимание в какое время случилась авария - время самого крепкого сна! А скорость достаточно и 40 км/ч, чтоб разбиться насмерть. Я и сама когда-то проехалась со спящим водителем - едет по трассе 80 км/ч, а глаза закрыты! Благо, что обошлось тогда. Водители, избегайте езды по ночам, чтоб не погибнуть самим и не загубить близких!

Ребят оч жалко!!!Молодые ведь!!