Крути, крутами, а скорочувати штати треба...

Першу для себе розширену апаратну нараду провів новий голова Костянтинівської РДА О.Рослов. Налагоджений за багато років механізм управління районом працює безперебійно, тому Олексію Вікторовичу це робити не важко. Тим паче першу половину наради філігранно відпрацювала завсектору з питань внутрішньої політики апарату РДА О.Бондаренко, “прокрутив” відео-презентацію «Підведення підсумків роботи відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації за січень 2020 року».

Але все ж таки Держава та її історія зараз на часі, тому почав керівник РДА зустріч з хвилини мовчання по вшануванню пам'яті Героїв битви під Крутами, якій в цей день виповнилося 102 роки. До речі, з цієї нагоди дня пам’яті Героїв Крут в закладах освіти та культури району відбулося купа заходів: в РБК «Ювілейний» провели фотовиставку «День пам’яті Героїв Крут», у бібліотеці НВК книжкову виставку «Крути: подвиг і трагедія», у Білокузьминівській ЗОШ була проведена виховна година з творчим завданням «Я – герой», у Кіндратівській СШ дивилися фільм «Недооцінений урок історії» тощо.

Фінансовий рік у районні почався “не дуже” - за січень надійшло до зведеного бюджету 4,7%, замість норми 8,3%. Але заспокійливе те, що район сільськогосподарський і гроші в бюджет потрапляють після збору врожаю. Марківська та Софієвська сільські ради поки що “пасуть задніх” у виконанні плану відрахувань у район. Освітня, медична субвенції надійшли у повному обсязі. Ніяк не відзвітується “куркуль”, який взяв 500 тис грн. з бюджету під програму “Сонячне сяйво” на вирощування полуниці. Ось він вже й насіння огірків на розсаду посіяв, але незадоволення влади від такого “звіту” залишається.

На сьогодні 214 учасників АТО звернулися до Геокадастру за отриманням земельних ділянок в районі.
Керівництво Костянтинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецької області оголосило, що зараз основне завдання — недопущення в районі високопатогенного грипу птиці, спалахи якого фіксуються у Вінницькій області (більше 100 тисяч курей спалене). Для птахівників створилася проблема — заборона експорту продукції птахівництва до країн Євросоюзу. З цього приводу постійно походять засідання обласних та районних надзвичайних епізоотичних комісій.

Субсидії та пільги на транспортування газу поки що не нараховуються, у зв’язку з тим, що в Управлінні соцзахисту немає змін до комп’ютерної програми. Чекаємо у лютому.

Для деяких працівників районної адміністрації це була остання апаратна нарада. Навіть керівник відділу виконавчої дисципліни прилюдно зі всіма розпрощалася. Справа в тому, що, згідно розпорядження голови ОДА 30% працівників РДА скорочується. Схоже, окрім злиття та скорочення деяких відділів, з районної влади підуть заступники голови РДА. Подивимось через тиждень.

В.Березін