Вибори закінчуються – час об’єднуватися!

Нарешті під самий кінець виборчих перегонів у нашому місті почалися хоча б якісь об’єднавчі процеси. Сподіваємося, що, все ж таки, коли до керуванням нашою громадою прийде нова команда, такого «мочилова» один одного, як на виборах, - що точно не піде нам на користь, - не буде. Вибрали вас – сідайте разом та працюйте. А тих, кого не обрали, хто був кандидатом, але не пройшов – «смирите гордыню», та співпрацюйте. Чуєте – не допомагайте, не лягайте під керманичів, а співпрацюйте. Бо в нормальному суспільстві мешканці - не помічники чи підлеглі, а повноправні партнери влади.  

Перший об’єднавчий захід був на 14 жовтня - День захисників України, Покрова, Козацтва, створення Української Повстанської Армії. До пам’ятного знаку загиблим за Незалежність України прийшли учасники АТО, кандидати в мери (В.Поливяний, В.Хотєнков, С.Чертков) та депутати різних партій (серед яких лідери «Батьківщини» О.Барабаш, «ЄвроСолідарність» О.Стрибайло, «За Майбутнє» Г.Візіров, «Слуги народу» М.Байрачна, Партії Зелених України В.Токай, А.Шевченко, Г.Попелюський, самовисуванець по Іллінівці А.Тараман, представники ВО «Свобода» Я.Маланчук, І.Резенко. Священником УГКЦ о.Віталієм було відслужено молебень Покрові Божої Матері, за Україну та її захисників, проведена хвилина мовчання по загиблим, закладена квіткова клумба, покладені квіти.

Другий об’єднавчий захід було проведено 16 жовтня. Представники партій «ЗА МАЙБУТНЄ», «ВО «Батьківщина», «Сила і Честь», ВО «Свобода», та кандидат на посаду голови Костянтинівської ОТГ С.Чертков, як написано в документі, «усвідомлюючи відповідальність перед громадянами міста щодо чесності та порядності виборчої поведінки кожного, хто претендує на мандат народної довіри», підписали Меморандум «Про чесні вибори». Під час обговорення було розроблено ряд заходів для припинення негативних процесів виборчої кампанії, забезпечення проведення чесних і прозорих виборів та захист волевиявлення виборців.

Також об’єднавчою була акція 17 жовтня, вона відбулася біля «трупного заводу» (санвенутіль чи костний) по ініціативі активу Донецької обласної організації Партії Зелених України та мала назву: «Нашому краю - чисті технології для збереження життя та Природи!». Особливо прохання прийняти участь від організаторів було до всіх кандидатів, що балотуються у мери чи депутати. Було багато кандидатів в депутати від Партії Зелених України та «Слуги народу», а також кандидат на міського голову О.Кулік. До цього акцію підтримали та записали відео кандидат в міські голови Володимир Нагинський та журналіст Петро Чумаков, що першими підняли питання «трупного» та ґрунтовно їм займаються. Було вирішено створити в новій громаді структуру по вирішенню цього питання, а також започаткувати Костянтинівську Екологічну раду. Бо радіація, «трикутник смерті», «трупний завод», ще безліч екологічних проблем та негараздів вимагають від нас не тільки вирішувати негайні питання по «тушінню еко-пожеж», але й передбачати та готуватися до нових.  

На жаль, на всіх цих заходах не було представників тільки трьох партій – «Опозиційний блок», «ОПЗЖ» та «Наш край». Чому? Запитайте у них самі…

Ще раз нагадуємо, щоб бути готовими на вибори:

1.Спочатку узнайте ваш округ по місцю голосування: №1: ЦРБ, школи №1,3,6,11,13, Палац дозвілля, Школа мистецтв, Медколедж, Будліцей, ДК «Берестовий». №2: школи №9,16, школа-інтернат, гімназія, ДЮСШ, 5 лікарня, гуртожиток СЕЗ. №3: школи №2,5, кінотеатр Ленина, Профучилище, Новодмитрівський НВК, школи Веролюбівки та Марково, сельскі клуби Білокузьминівки та Миколаївки. №4: школы №4, 15,17, сільські клуби Іванополля та и Предтечине, Олександро-Шультинський НВК.

2. Потім знайдіть номер свого округу на тексті бюлетню, що ми надали на сайті нашої газети. Також на сайті ви узнаєте – за кого голосувати в Іллінівській громаді та Краматорському районі.

3. Оберіть того, за кого будете голосувати.

4. Обов’язково сходіть та проголосуйте!

ГОЛОВНЕ – ПІСЛЯ ВИБОРІВ ОБОВ’ЯЗКОВО КУПУЙТЕ «ПРОВІНЦІЮ», ЩОБ УЗНАТИ ПОПЕРЕДНІ ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ!

В.Березін