5 типів комп'ютерних столів для роботи та навчання

Вибір комп'ютерного столу для дому має величезне значення для кожної людини. Від якості таких меблів залежить ваше здоров'я, рівень працьовитості. Існує п'ять основних типів письмових та комп'ютерних столів, які відрізняються один від одного конструкцією, розміром, іншими характеристиками. 

В інтернет магазині українського виробника ви знайдете якісні комп'ютерні столи: https://flash-nika-mebel.ua/uk/furniture/komputernie_stoli/. Тут можна обрати типові моделі або замовити індивідуальне виготовлення меблів. Ваш вибір напряму залежить від того, для чого робите придбання, як будете використовувати конструкцію, де її встановлювати. 

Прямі комп'ютерні столи без надбудови

Найпростіший варіант – прямий комп'ютерний стіл без додаткових надбудов. Переваги таких конструкцій:

  • простота монтажу;
  • компактні розміри;
  • економія вільного простору в приміщенні;
  • широкий вибір кольорів, матеріалів для створення типових моделей.

Такі моделі підходять до будь-якого стилю інтер'єру. Можна замовити стіл на металевих чи дерев'яних ніжках. Стільниця виготовляється з товстого ДСП чи МДФ. Конструкцією може бути передбачені висувні шафки або спеціальна платформа під клавіатуру. Але якщо ви не плануєте використовувати десктоп, а віддаєте перевагу ноутбуку чи планшету, то висувна платформа та спеціальна підставка під системний блок вам взагалі не буде потрібна. Такі моделі можна використовувати й як письмовий стіл для навчання школярів, але додатково треба буде придбати полиці чи шафу для зошитів, підручників.

Прямі комп'ютерні столи з надбудовою

Такі моделі ще більш функціональні, ніж попередні. Вони мають ті самі переваги, але їхня конструкція передбачає спеціальну надбудову для зберігання особистих речей, тому вільний простір в приміщенні економиться ще більше. Найчастіше зона над столом ніяк не задіяна в інтер'єрі, а тут її можна використовувати для зберігання.

Прямі столи з надбудовою та без неї підходять для середніх по площі приміщень. Якщо ви шукаєте меблі для маленької кімнати, то треба придивитися до кутових моделей.

Кутові столи

Кутові столи мають ще більше переваг. Їх встановлюють в куті приміщення, таким чином можна задіяти весь вільний простір. Звільняється місце для інших обов'язкових атрибутів житлового простору. Такі конструкції більш підходять для дорослих, бо при навчанні дітей важливо, щоб поверхня стільниці була рівною, щоб лікті учня не падали зі столу.

Ви можете обрати кутові столи з надбудовами та без них в каталозі компанії FlashNika. Якщо потрібної моделі немає в наявності, можна оформити замовлення на індивідуальне виготовлення.

Кутові моделі більш підходять до сучасних інтер'єрів, їх обирають люди, які віддають перевагу зручності, комфорту та ергономіці житлового простору.

Столи-трансформери

А ось комп'ютерні столи-трансформери підходять навіть для зовсім маленьких приміщень. Якщо ви рідко користуєтесь комп'ютером вдома - ці моделі саме для вас. Стіл-секретер розкладается: стільниця відкидається на нижні дверцята. На стільниці достатньо місця як для миші з клавіатурою, так і для ноутбука. В нижній частині, як в шафі, можна поставити системний блок. На верхній полиці, на рівні стільниці, залишається монітор та клавіатура, або ноутбук. Також такий стіл зазвичай має додаткові полиці та шухляди, тому де є розкласти особисті речі. Зручний комп'ютерний стіл з легкістю перетворюється на шафу і займає зовсім мало місця. Асортимент матеріалів, вибір кольорів, оформлення представлений в каталозі FlashNika. Ви можете обрати потрібний варіант.

Столи з шафою

Для великих за площею приміщень підійдуть столи з шафою в комплекті. На відкритих чи закритих полицях можна зберігати документи, зошити, підручники, конспекти. Такий великий стіл можна використовувати й як комп'ютерний, й як письмовий. Якщо ви встигнете на розпродаж меблів FlashNika, то зможете придбати нові якісні моделі з великими знижками від виробника.

Розбираючись в типах комп'ютерних столів, ви зможете обрати ту модель, яка ідеально підійде саме вам, вашому житлу за типом, дизайном, іншими особливостями. Зараз є можливість придбати меблі з величезними знижками та доставкою по всій Україні.