Avtopro.ua розповів, як безпечно купувати запчастини

Маркетплейс Avtopro.ua, де вже здійснюють покупки тисячі водіїв з України та інших країн, приділяє особливу увагу безпеці користувачів. Нагадуємо, щомісяця цей цифровий майданчик відвідує понад 3 млн осіб. Багато хто вважає, що онлайн-угоди небезпечні. Наприклад, продавець може не відправити товар після того, як отримав передоплату. Як ця проблема вирішена на Avtopro.ua?

Безпечні угоди для відвідувачів маркетплейса

Магазини автомобільних товарів швидко втрачають клієнтів. Справа в обмеженому асортименті, великому числі підробок і залежності рядових покупців, які не розуміються на особливостях підбору запчастин, від продавців. При покупках у мережі перелік основних проблем стає меншим, але з'являються нові. Ось як виглядає угода з передоплатою:

  • Покупець дізнається суму передоплати та відправляє її продавцеві;
  • Продавець комплектує товар і відправляє його в той же день;
  • Вже у відділенні пошти покупець оглядає замовлення та відправляє залишок суми у випадку, якщо передоплата була частковою.

Ось у чому проблема: отримавши передоплату, продавець може ігнорувати свого клієнта. З функцією Безпечна угода у відвідувачів Avtopro.ua подібної ситуації не виникне. Маркетплейс відповідає за збереження коштів користувачів. Сума передоплати невелика і покликана мотивувати продавця швидше відправити товар та компенсувати транспортні витрати. Якщо ж продавець не відправить обіцяний товар, то ці гроші повернуться на рахунок клієнта.

Інструкція для покупця

У єдиному цифровому каталозі онлайн-майданчика Avtopro.ua дуже просто знайти запчастини як від досвідчених продавців, так і від підприємців-новачків чи пересічних водіїв. Вони підключають функцію безпечної угоди та пропонують своїм клієнтам замовляти запчастини без ризику. Їх пропозиції легко знайти, для цього треба:

  • Ввести артикул деталі чи підібрати запчастину за параметрами авто;
  • Серед запропонованих товарів вибрати той, що позначено символом безпечної угоди;
  • Підтвердити замовлення та чекати повідомлення від продавця;
  • Дізнавшись суму передоплати, відправити її продавцеві.

Залишок вартості замовлення можна перевести у відділенні пошти. Якщо під час огляду ви будете незадоволені якістю товару або продавець помилиться та відправить не ту запчастину, передоплата буде переведена на вашу банківську картку. Avtopro.ua гарантує безпеку таких угод у разі, якщо листування та передоплата проводились у рамках даного цифрового майданчика.