Поговоримо про дерев'яні метелики

Всі ми хочемо виглядати привабливо і стильно, що вже говорити про справжніх педантів моди. У наш час здавалося б вже важко чимось здивувати, але не так давно в моду увійшли креативні краватку-метелика з дерева. Метелики виробляються за допомогою спеціальної техніки, деякі елементи аксесуара випалюються, а деякі виструганих вручну. Також дерев'яні метелики мають елементи текстилю.

Не сумнівайтеся, з таким неординарним аксесуаром ви будете перебувати в центрі уваги, де б ви не були. Одягнути таку краватку-метелика можна як і на свято, так і для звичайної прогулянки. Вікових або статевих обмежень немає. Їх можуть носити дорослі і діти.

Більш того, деякі виробники здатні реалізовувати побажання клієнтів, тобто, робити продукт під замовлення. Це дає можливість власникові метелики бути оригінальним. До того ж це може бути відмінним подарунком на день народження, річницю, Новий рік, професійне свято (наприклад, день юриста) і т.д.

Види дерев'яних метеликів

Що стосується видів, то їх дуже багато. Зайшовши в магазин, можна розгубиться від асортименту. І, швидше за все, як кінцевий підсумок - ви купуєте не одну, а кілька. За словами власника інтернет-магазину https://tie.com.ua/ бувало, що люди, заходячи в їх магазин, робили покупку на десятки дерев'яних метеликів.

Зараз в моді:

  • Вуса або «усачи». Це метелики в формі вусів, можуть бути як і закручені по боках, так і не закручені;
  • Класична форма. Такі метелики схожі на звичайні моделі з тканини, за винятком матеріалу;
  • Ножиці. Метелик має форму ножиць;
  • Бобочки за жанром фільму / мультфільму. Це можуть бути, наприклад, метелики у вигляді знака Бетмена, Супермена і т.д .;
  • Скелет риби;
  • Велосипед;
  • З вирізами;
  • Творчі. На таких метеликах може бути зображена природа, міста і т.д .;
  • Якір або Sea Style. Метелики на морську тематику, у вигляді якоря;
  • Патріотичні. Такі метелики можуть мати кольору прапора країни або написи на тему любові до батьківщини.

Де краще купити

Купувати дерев'яні краватку-метелика краще в магазині від виробника, тому що виробник, переживаючи за свою репутацію, навряд чи спробує продати неякісний товар своїм клієнтам. Якісний товар робиться з цінних порід дерева, а текстиль купується у Європейських країн або ж в США.

Якщо у аксесуара сумнівна ціна і це не магазин виробника, то, швидше за все це «зарубіжна фальшивка», яка в кращому випадку зроблена з дерева низької якості. Тому, якщо ви не впевнені - обійдіть стороною. Вдалих вам покупок!