Безопасность

Про таке

В понедельник, 15 февраля в пятиэтажки по ул. Дорожной пришла беда. Трем из четырех расположенных здесь многоквартирных домов УГГ перекрыло газ - несмотря на активные протесты жителей и морозную погоду.
/ /
"Сьогодні тимчасово виконуючим обов'язки начальника відділу поліції 2 Краматорського районого управління поліції було призначено майора поліції Миколу Матвієнко. 
/ /
Ми дуже хотіли б, щоб в 2021 році наша поліція, як мінімум, відповідала на наші питання, а максимум — повернулася до того брифінгу, який попередні начальники Костянтинівського відділення 5 років проводили, а сьогоднішня Н.Козінцева їх відмінила.
/ /
25 декабря город покрылся стеклом. Идти, ехать было практически невозможно. Дождь, лед, снег сделали свое дело. Мы звонили в соседние города - как там? Нам рассказали, что сначала все стало - пока проехал коммунальный транспорт и не посыпал песком. У нас «посыпочную машину» увидели, когда стало смеркаться.
/ /
Если вы не вмешаетесь, - следующие выборы в городе будут проводить не люди, а собаки!
/ /
У рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, проголошеного Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, з 09 по 15 листопада 2020 року організовується проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, під час якого буде привернуто увагу до ситуації з безпеки дорожнього р
/ /
На вихідних місцем пішли плітки - під землю пійшов тротуар, що щойно відремонтували біля Відділення поліції по вулиці Олекси Тихого.
/ /
Шановні мешканці міста! 24  червня  2020 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням  електросирен.
/ /
Цікаві висновки американських дослідників щодо питання власності в секторі водопостачання, які актуалізувалися в умовах пандемії COVID-19 у США.
/ /
Жители двухэтажного дома на улице Независимости в Константиновке боятся, что здание обрушится:   в подвале уже  обвалился потолок и появились трещины в квартирах.
/ /
На состоявшемся в этот вторник аппаратном совещании, представитель горгаза рассказал о причинах недавнего отравления угарным газом целого семейства, проживающего по ул. Торецкой в районе Скорой помощи.
/ /
Спасатели достали водителя из слетевшего с дороги в лесополосу легкового автомобиля в Константиновке 2 октября, - сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Донецкой области.
/ /
На прошлой неделе в Плещеевке у домашнего животного был выявлен вирус бешенства.
/ /
Дирекция городских парков просит горожан быть внимательней к своим детям при посещении праздничных и развлекательных мероприятий.
/ /