Безопасность

Про таке

Шановні мешканці міста! 24  червня  2020 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням  електросирен.
/ /
Цікаві висновки американських дослідників щодо питання власності в секторі водопостачання, які актуалізувалися в умовах пандемії COVID-19 у США.
/ /
Жители двухэтажного дома на улице Независимости в Константиновке боятся, что здание обрушится:   в подвале уже  обвалился потолок и появились трещины в квартирах.
/ /
На состоявшемся в этот вторник аппаратном совещании, представитель горгаза рассказал о причинах недавнего отравления угарным газом целого семейства, проживающего по ул. Торецкой в районе Скорой помощи.
/ /
Спасатели достали водителя из слетевшего с дороги в лесополосу легкового автомобиля в Константиновке 2 октября, - сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Донецкой области.
/ /
На прошлой неделе в Плещеевке у домашнего животного был выявлен вирус бешенства.
/ /
Дирекция городских парков просит горожан быть внимательней к своим детям при посещении праздничных и развлекательных мероприятий.
/ /
У ПРИМІЩЕННЯХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: застосування не сертифікованих електронагрівальних приладів; самовільне влаштовування додаткових електромереж; паління поза спеціально відведених для цього місць;
/ /
Я, житель крупнейшего жилого массива девяти и пятиэтажек (дома по б.Космонавтов 11, 13, 15, Громова 32, 34, 36, 38) неоднократно обращался от имени наших жителей, а также родителей детей школ №3 и детсада №13 «Тополек», читателей горбиблиотеки к руководству города с требованием немедленно установить ограждение, козырек или что-то в это
/ /
Сегодня утром, на перекрестке улиц Театральной и Торецкой произошло очередное ДТП, в результате которого было повреждено три легковых автомобиля. Среди людей жертв нет - «чистое железо».
/ /
64 константиновских спасателя были награждены государственными наградами за участие в Антитеррористической операции - такие цифры были обнародованы на совещании в нынешний вторник.
/ /
Слов’янською місцевою прокуратурою скеровано до Слов’янського міськрайонного суду обвинувальний акт за ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил) КК України стосовно директора одного з місцевих підприємств, що здійснюють фінансово-господарську діяльність у сфері пасажирських перевезень.
/ /
Наша громадська організація спільно з Костянтинівським відділом поліції та міською владою наразі працює над проектом «Безпечне місто», який передбачає встановлення камер з фото та відео-фіксацією.
/ /
Зіткнення вантажівки та легкового автомобіля сталося сьогодні о 08.40 на перехресті вулиць О.Тихого та Тальяті в с. Олексієво-Дружківці. Водій легковика та пішохід загинули на місці. За фактом відкрито кримінальне провадження.
/ /