Человек и Закон

Про таке

В реальному житті є такі не приємні речі, від яких ніхто з нас не застрахований. Що робити в ситуації, коли вас несподівано залили сусіди з верхнього поверху? Існують, як у відомому анекдоті дві новини, гарна і погана, тобто є принаймні два варіанти вирішення цієї проблеми. Про це й поговоримо докладніше.
/ /
Цього літа прийшли новини про двох колишніх костянтинівських прокурорів.
/ /
Після жвавого обговорення невигаданої судової історії чимало серед наших читачів запитують: як можна оформити податкову соціальну пільгу тим працюючим, хто виховує 2-х і більше дітей? Отож, зосередимо увагу на цих питаннях докладніше.
/ /
Коли автор дізнався про це урядове нововведення, то, чесно кажучи, враження було неоднозначне.
/ /
Керівництво Костятинівськой поліції звітувало
/ /
Скажіть, ви любите дітей? Поважаєте батьків, які прагнуть покращити матеріальний стан життя своїх дітей, з якими проживають однією родиною? Тоді ця невигадана історія стане корисною для усіх наших читачів, які зможуть у подібних випадках довести просту істину: чужих дітей не буває.
/ /
ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО МИНИСТРУ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ УКРАИНЫ А.АВАКОВУ
/ /
Через зростання кількості хворих Кабмін подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Таке рішення було ухвалено 17 червня. Очільник Уряду звернувся до керівництва МОЗ та МВС із вимогою посилити контроль за дотриманням карантинних правил.
/ /
5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу.
/ /
28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.
/ /
В русле реформирования правоохранительной системы редакция «Провинции» стремится наладить в интересах своих читателей более тесные коммуникации с полицией, судом и прокуратурой. С первыми двумя структурами процесс пошел, а о том, как это у нас получается, - отдельная тема.
/ /
В феврале этого года от инфаркта умерла моя мама Гвоздева Алла Филипповна. Она была 1939 года рождения. Я на 100% уверен, что на эту смерть повлияла авария, в которую попала моя мама в ноябре 2015 года. И многолетняя тяжба с правоохранительными органами, в которую они меня и маму втянули.
/ /
Уряд 20 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я ухвалив рішення про послаблення карантину з 22-го числа. Йдеться про перехід до другого етапу. Така офіційна інформація розміщена на урядовому порталі.
/ /
Не успели мы в прошлом номере опубликовать предупреждение юриста Л.Гапеева о том, что, входя в социальные сети и ощущая, что за вами кто-то следит, вы не ошибаетесь — в эпоху COVID-19 это суровая реальность, — на прошедшей неделе в Реестре судебных решений мы обнаружили интересное постановление.
/ /