Человек и Закон

Про таке

25 серпня відбувся черговий рейд проти торгівлі тютюновими виробами без акцизу, пивом — без ліцензії, та самогоном або горілкою на розлив. Перевірялися МАФи в різних кутках Костянтинівки. Склад перевіряючих: представники спеціальної комісії міськвиконкому, поліцейські, представники громадськості та ЗМІ.
/ /
Останнім часом пересічні громадяни поступово звикли до постійних і довготривалих реформ у системі державних органів. Але ця новина не залишила багатьох з нас байдужими. Незабаром в Україні створять нову структуру — Бюро економічної безпеки, на заміну податковій міліції та відповідним підрозділам СБУ.
/ /
Днями наша постійна читачка Людмила поскаржилася на дії водопостачальника, який змушує її пройти повірку водолічильника в квартирі. Така повірка мала би відбутися ще протягом 2019-го, проте комунальники почали «активізувати» свою роботу лише наприкінці 2020-го.
/ /
Борги доводиться не просто повертати, а ще й колектори у різний спосіб намагаються людей лякати і шантажувати. Такі реалії сьогодення незабаром можуть змінитися і значно покращити невигідне становище нинішніх боржників. Це має відбутися після остаточного введення в дію відповідного Закону.
/ /
Таку не вигадану історію на житлово-комунальну тему важко знайти навіть у поважних класиків вітчизняної літератури. Скажімо, «Жалобная книга» А. П. Чехова налаштовує читача до філософського гумору із позитивними акцентами. Але цей сюжет, пережитий автором бюрократичної епопеї, скоріш нагадує інший жанр.
/ /
"Сьогодні тимчасово виконуючим обов'язки начальника відділу поліції 2 Краматорського районого управління поліції було призначено майора поліції Миколу Матвієнко. 
/ /
Ми дуже хотіли б, щоб в 2021 році наша поліція, як мінімум, відповідала на наші питання, а максимум — повернулася до того брифінгу, який попередні начальники Костянтинівського відділення 5 років проводили, а сьогоднішня Н.Козінцева їх відмінила.
/ /
У цей час напередодні міжнародного дня прав людини різні держоргани проводять заходи в рамках акції «16 днів проти насильства». За даними статистики, відбулося збільшення кількості випадків домашнього насильства проти жінок під час тривалого карантину.
/ /
15 грудня на посаду тимчасово виконуючого обов'язки начальника сектору кримінальної поліції було призначено капітана поліції Єгора Шляхту.
/ /
10 грудня о 12.00 у Харківському прес-клубі відбудеться пресконференція «Права людини в Україні. Виклики і досягнення». Учасники: Валерій Лютий – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях;
/ /
Несподіваний «тепловий удар»… платіжкою отримав автор цієї історії разом з іншими мешканцями багатоквартирного будинку. За кілька днів жовтня із початку опалювального сезону, коли у квартирах були реально холодні батареї, усім мешканцям теплопостачальник нарахував чималі суми до сплати: 98, 207, 220, 350 гривень і більше.
/ /
Напевно, ми з вами не забули про 17-тисячні карантинні штрафи за перебування без захисної маски у громадських місцях? Дійсно, були не поодинокі випадки, коли суди виносили рішення про накладення на людей таких величезних штрафів. І ось, здається, законодавець усвідомив просту істину: у цьому питанні потрібні зміни.
/ /
У результаті реалізації оперативної інформації, 6 листопада правоохоронці виявили місця накопичення та реалізації нелегального тютюну у Костянтинівці.
/ /
Оперативно-розшукові підрозділи прикордонників продовжують активні заходи щодо встановлення, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які брали участь або сприяли російській збройній агресії.
/ /