Из зала суда

Про таке

25 листопада Східний апеляційний господарський суд (в Харкові) прийняв рішення залишити без задоволення Апеляційну скаргу Харківської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Донецької області від 24.06.2020 р.
/ /
17 листопада Перший апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Навчально-виховного комплексу "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року у справі за позовом Головного управління Державної служби
/ /
У 2018-2019 роках у нашому місті два друга-крадія скоїли крадіжки: підкладок та костилів на залізничній колії до колишнього заводу «Автоскло»; металевих кутків, двотавру та металевого шиферу з домовладіння; два велосипеди у різних власників. Викрадене вони продавали та на ці гроші пиячили.
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
180 часов общественных работ присудил Константиновский суд мужчине за то, что во время застолья, его друг обил водкой ему новые штаны. Мужчину это так возмутило, что он нанес ножом удар в левую часть груди, а затем несколько раз ударил друга кулаками по голове, а когда тот упал, добавил ударом ногой.
/ /
Очень сложно иногда понять логику полицейских, подающих административные протоколы в суд. Особенно, если это связано с нарушением ч.1 ст.130 КУАП «Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння».
/ /
5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу.
/ /
28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.
/ /
Зазвичай начальник управління комунального господарства Костянтинівського місквиконкому Д.Заварзін контролює дотримання благоустрою міста та притягає до відповідальності порушників.
/ /
27 квітня суддя Костянтинівського суду А.Орчелота оголосив вирок банді з чотирьох зловмисників, які з квітня по грудень 2019 року обкрадали будинки та гаражі костянтинівців. Всі молоді, неодружені, не судимі, не працюючі, один горлівчанин, троє костянтинівців, двоє неповнолітніх, у т.ч.
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /
Як нас повідомили з Костянтинівського суду — засідання та робота з відвідуючими проходять у звичайному режимі. Двічі на день проводиться дезінфекція приміщень суду. Вирішується питання щодо масок для працівників.
/ /
Ми відслідковуємо справи по вже ліквідованій філії ДонНУ, що донедавна знаходилася в нашому місті по пр.Ломоносова,157, біл
/ /