Из зала суда

Про таке

15 січня Костянтинівський суд під головуванням О.Стадченко визнав винним мешканця Костянинівці Ярослава Віталійовича Кузнецова (має спеціальну освіту, не одружений, офіційно не працевлаштований) у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.260 КК України - “Кримінальне правопорушення проти громадської безпеки; Створення не п
/ /
Починається новий рік і така слякотна погода знов і знов відносить нашу пам'ять туди – на початок 2014-го, в то запаморочення наших мешканців, і в те, в що все це перетворилося.
/ /
25 листопада Східний апеляційний господарський суд (в Харкові) прийняв рішення залишити без задоволення Апеляційну скаргу Харківської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Донецької області від 24.06.2020 р.
/ /
17 листопада Перший апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Навчально-виховного комплексу "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року у справі за позовом Головного управління Державної служби
/ /
У 2018-2019 роках у нашому місті два друга-крадія скоїли крадіжки: підкладок та костилів на залізничній колії до колишнього заводу «Автоскло»; металевих кутків, двотавру та металевого шиферу з домовладіння; два велосипеди у різних власників. Викрадене вони продавали та на ці гроші пиячили.
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
180 часов общественных работ присудил Константиновский суд мужчине за то, что во время застолья, его друг обил водкой ему новые штаны. Мужчину это так возмутило, что он нанес ножом удар в левую часть груди, а затем несколько раз ударил друга кулаками по голове, а когда тот упал, добавил ударом ногой.
/ /
Очень сложно иногда понять логику полицейских, подающих административные протоколы в суд. Особенно, если это связано с нарушением ч.1 ст.130 КУАП «Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння».
/ /
5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу.
/ /
28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.
/ /
Зазвичай начальник управління комунального господарства Костянтинівського місквиконкому Д.Заварзін контролює дотримання благоустрою міста та притягає до відповідальності порушників.
/ /
27 квітня суддя Костянтинівського суду А.Орчелота оголосив вирок банді з чотирьох зловмисників, які з квітня по грудень 2019 року обкрадали будинки та гаражі костянтинівців. Всі молоді, неодружені, не судимі, не працюючі, один горлівчанин, троє костянтинівців, двоє неповнолітніх, у т.ч.
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /