Коммунальная тема

Про таке

Нарешті! Це відбулося! Начальник міськводоканалу Аркадій Демченко дав розпорядження, а його підлеглі знайшли на території підприємства, мабуть десь у кущах, бетонну кришку — аби закрити оту діру, що на в'їзді у двір будівлі міськвиконкому!
/ /
Константиновское управление газификации и газового хозяйства намерено разослать письма (заказные с уведомлением) тем своим абонентам, кто еще не обзавелся приборами учета газа.
/ /
На споживачів електричної енергії законодавство покладає зобов’язання виконувати умови договору з постачальником електричної енергії, забезпечувати оплату вартості електричної енергії, знімати покази електролічильників, надавати доступ уповноваженим представникам постачальника до засобів (систем) обліку з метою вимірювання поту
/ /
Відповідь на це питання знаходиться у двох площинах. Перша площина – заборгованість, яка утворилася у споживача шляхом неправильних (помилкових та безпідставних) нарахувань виконавцем. Друга площина – це несплачена споживачем більше ніж 3 роки плата за комунальні послуги.
/ /
Процесс перехода к новому поставщику газа оказался для некоторых жителей области довольно хлопотным. Особенно для самой возрастной их категории.
/ /
Протягом останніх 10 років в Україні тільки лінивий не говорить про енергоефективність, яка в ідеалі покликана зберегти природні ресурси, поліпшити стан навколишнього природнього середовища та економічно знизити потребу у придбанні енергоносіїв державою задля доступних для населення комунальних послуг.
/ /
У 2021 році ми святкуватимемо 10-річчя дії в країні Закону «Про забезпечення комерційного обліку природнього газу» № 3533 – VI від 16.01.2011 року.
/ /
Нині читачі стали доволі активно писати і телефонувати до редакції із запитаннями про можливості змінити газопостачальника. Хтось хоче знайти нового суб’єкта з власної ініціативи, сподіваючись знайти більш дешеві варіанти споживання блакитного палива.
/ /
Клиенты ПАО «Донецкоблгаз», получавшие в октябре газ по цене 5,55 грн./куб.м, должны будут выбрать себе нового поставщика этого вида топлива до декабря. Об этом рассказал директор ООО «Газоснабжающая компания «Нафтогаз Украины» Максим Рабинович во время брифинга в областной госадминистрации.
/ /
Самые дисциплинированные плательщики коммунальных услуг, как известно, пенсионеры. Вот и наши константиновские жители старшего пионерского возраста имеют хорошую привычку сразу по получении пенсии платить за коммунальные услуги.
/ /
С октября изменился механизм начисления оплаты за тепло, теперь начисление за услугу идет исходя из установленных норм потребления тепловой энергии.
/ /
Исполком городского совета утвердил нормы потребления тепловой энергии для потребителей услуг ОКП “Донецктеплокоммунэнерго”.
/ /
ОКП “Донецктеплокоммунэнерго” подало в областную государственную администрацию заявление и пакет документов, относительно расчетов тарифов на тепловую энергию, ее производство, транспортировку и поставку, а также услугу по централизованной поставке горячей воды.
/ /
Митинг за отмену отдельной оплаты за транспортировку бытового газа населению состоялся в нынешний понедельник. Возмущение населения Константиновки второй газовой платежкой вылилось в акцию, на которую собралось с сотню горожан.
/ /