Конкурсы, проекты

Про таке

До Дня журналіста Громадська організація «РІ Впевнені серця» оголошує конкурс журналістських робіт під девізом «Герої нашого міста, які живуть поруч» Конкурсантам пропонується розповісти про особистості земляків — тих, хто своїми вчинками пише сьогодення рідного міста.
/ /
VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю
/ /
З 29 травня по 7 червня збираємося вдома – та безкоштовно знайомимось з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою. Переможця фестивалю, як і завжди, визначать глядачі!
/ /
Благодійний фонд Сергія Жадана, Український інститут книги та проєкт підтримки дитячого читання «BaraBooka» другий рік поспіль оголошують конкурс відгуків на книги україн
/ /
Голови облдержадміністрацій відповідальні за своєчасний старт і реалізацію проєкту інфраструктурної модернізації України "Велике будівництво", який почнеться в березні 2020 року. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА, передає пресслужба Кабінету міністрів.
/ /
В прошлую субботу удалось нам (общественники и журналисты Константиновки, Дружковки и Бахмута) вместе мотнуться в Славянск (как обычно, все вместились в авто нашего главного «толкателя» Евгения Шаповалова, головы Тов.им. О.Тихого) и побывать на открытии очередного Ресурсного центр гражданского общества «Друкарня».
/ /
Проект «Місто-сад», который уже несколько лет реализуется в нашем городе, действительно преобразовал Константиновку — от Тихого сквера с летним кинотеатром до неимоверного портала-причала и комплекса с муралом в ангаре в промышленной зоне.
/ /
ПРОГРАММА ПОДДЕРЖКИ ИНДИВИДУАЛЬНЫХ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ ОТКРЫТИЕ КОНКУРСА ПРОЕКТОВ
/ /
Давыдов - 669 Жарков - 311 Маланчук - 92 Василенко - 74 Барабаш - 30 Бувайло - 11 Отец Виталий - 11 Маринич - 10 Тараман - 10 Поколенко - 7 Виниченко - 6 Бредихин - 6 Свириденко - 6 Сосницкая - 4 Байрачная - 0  
/ /
По просьбе читателей мы повторили в последнем номере «Провинции» список претендентов на звание «Человек 2017 года в Константиновке и районе», составленный по версии редакции «Провинции».
/ /
Уважаемые константиновцы! В канун Нового года мы решили определить, какой человек, по вашему мнению, в этом году стал наиболее популярным и успешным.
/ /
Такая возможность получить поддержку вашей идеи случается редко. Представляете, конкурс объявлен исключительно для жителей нашего города и ряда других городов только Донецкой области. Причем наши «титаны поедания грантов» — Краматорск, Мариуполь и др. в этот список не входят!
/ /
Всі ми пам’ятаємо як феєрично пройшов у листопаді минулого року в Краматорську літературно-мистецький проект «Кальміюс». Тоді від нашого міста в ньому приймало участь багато учасників - від ведучого Д.Званича до одного з переможців конкурсу творів М.Пухір (що написала есе про Я.Маланчука).
/ /
Підсумки конкурсу «Куди переселенцям подівати 20 тисяч гривень?»
Більше 30 пропозицій було надано переселенцями на конкурс ідей по використанню 20 тисяч гривен, що проводився за підтримкою «Української миротворчої школи». Ось ті, що найбільш зацікавили журі: 1.Збирати дітей і возити на заходи.
/ /