Криминал

Про таке

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань двом працівникам поліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.
/ /
13 сентября председатель Константиновского суда А.Мироседи рассмотрел и вынес приговор по необычному делу. Житель Константиновки, инвалид 2-й группы, обвинялся в совершении уголовного преступления по ст.296 КК Украины «Злочини проти громадського порядку та моральності, хуліганство».
/ /
Поліція припинила діяльність злочинного угруповання, члени якого організували в Костянтинівці бізнес з надання платних сексуальних послуг. Година «сервісу» приносила сутенерам понад 2 000 гривень незаконного прибутку.
/ /
Деятельность группы сутенеров, организовавших бизнес по предоставлению платных сексуальных услуг, пресекли правоохранители в Константиновке, - сообщает пресс-служба Краматорского отдела полиции.
/ /
ГУ Державної фіскальної служби у Донецькій області надало відповідь на запит газети “Провінція” щодо незаконної реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів в кіоску “
/ /
За клопотанням прокуратури Донецької області судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 168 160 грн мешканці м. Костянтинівка, яка підозрюється у готуванні до злочину, вчиненого на замовлення (ч. 1 ст. 14, п. 6 п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).
/ /
Дружківський міський суд погодився з обґрунтованою позицією публічного обвинувачення, яке підтримував Дружківський відділ Краматорської місцевої прокуратури, та виніс вирок чоловікові, визнавши його винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.
/ /
Поліція Костянтинівки встановила підлітка, який застрелив одного чоловіка та ще одного поранив. Неповнолітній хлопець здійснив постріли з рушниці, намагаючись захистити свого батька від нападу двох чоловіків. За фактом відкрито кримінальне провадження.
/ /
Керівництво Костятинівськой поліції звітувало
/ /
Рассказала нам это дочь пострадавшей — наша старая знакомая, которая с мужем 4 года служила в АТО. Что правда, а что неправда в этой истории — судить, конечно, не нам.
/ /
Площа наркоплантації сягала півтора гектари. У регіоні тривають оперативно-профілактичні заходи «Мак». Щоб запобігти потраплянню наркотиків на нелегальний ринок збуту, поліцейські ліквідують наркосировину ще на стадії її вирощування.
/ /
Очень сложно иногда понять логику полицейских, подающих административные протоколы в суд. Особенно, если это связано с нарушением ч.1 ст.130 КУАП «Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння».
/ /
20 июня переселенка и бывшая пленница боевиков Валентина Бучок попала на растяжку возле калитки своего дома.
/ /