Наш край

Про таке

Природа, як завжди, створила диво. На це можна дивитись нескінченно. Приблизно дві сотні лебедів, що живуть на водосховищі в Регіонально-ландшафтному парку Клебан-Бик, цієї зими вперше не полетіли у вирій. Птахи залишилися зимувати.
/ /
В рамках Великого зимового обліку птахів співробітники парку провели спостереження та підрахунок лебедів-шипунів на Клебан-Бикському водосховищі.
/ /
Проект реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США). Точка зору  даної публікації може не співпадати із точкою зору ГО Товариство Лева (м.
/ /
Нещодавно у Краматорську нарешті було відкрито Донецький обласний краєзнавчий музей. Історики та знавці нашого краю 6 років чекали, коли це відбудеться, бо відчували велику втрату від того, що такий краєзнавчий центр потрапив під рашистську окупацію.
/ /
Декілька тижнів на Торці в районі залізного мосту у Новоселівці мешканці бачили на воді молодого лебедя. Судячи з поведінки - він мав поранення кінцівок та не міг літати. Новоселівці викликали співробітників МНС, ті погодилися допомогти спіймати птаха, але куди дівати — було незрозуміло.
/ /
Продовжує спостереження за парою лебедів, які виховують нащадків. Навесні до Клебан-Бикського водосховища прилетіла доволі велика зграя лебедів-шипунів.
/ /
Продолжаются стенания рыбаков по поводу отсутствия рыбы в Клебан-Быке.
/ /
Шановні друзі нашого парку! Просимо вашої допомоги розробити сучасний, легко пізнаванний логотип, де за основу буде взяте зображення динозавра, бика, або інші символи. Чекаємо на ваші варіанти на сторінці РЛП у Фейсбуці, чи на електронну адресу - [email protected]
/ /
В последние годы погода и природа радуют нас по-разному. Мы и не удивляемся уже некоторым ее сюрпризам. На дворе сентябрь, но природа решила порадовать жителей нашего города и в честь дня рождения в районе ж/д вокзала расцвели каштаны.
/ /
Ось і завершується перебування метелика Сонцевик будяковий  в Україні. Настав час відлітати йому до Північної Африки, де метелики проведуть час до нашої  весни.
/ /
Наприкінці літа природа вирішила нас побалувати і дозволила ще раз подивитись на цвітіння весняних квітів. Цього разу нас порадував СОН ЧОРНІЮЧИЙ (Pulsatilla nigricans), який належить до червонокнижних видів. Взагалі-то, ця трава цвіте у квітні-травні, плодоносить у червні.
/ /
Під час дослідження балки Кравецької науковцями було зафіксоване повторне цвітіння ковили. Це явище виявилось доволі несподіваним, бо ковили квітнуть в основному у квітні-червні. А зараз серпень. Це, можливо, пов’язано з погодними умовами.
/ /
На території Костянтинівського району створять 4 нових заказники площею майже 216 га. Таке розпорядження 7 липня підписав голова Донецької ОДА.
/ /
Підприємець-переселенець С.Свириденко, який заснував в Іванопіллі екоферму «Козацьке подвір’я» по виробництву делікатесів з м’яса і сирів, у своїй діяльності постійно вдосконалюється і незабаром має намір запровадити інноваційні методи для поліпшення якості кінцевого продукту (повідомляє 
/ /
Цей навчальний рік як ніколи став для нас мандрівним по рідній Донеччині. Ми відвідали лемківську Званівку, козацьке подвір’я та заповідник Кравецька балка в Іванопіллі. А в останній день весни наш гурток знову відправився на зустріч диву.
/ /
Знову школярів Костянтинівці гостинно приймало Іванопілля. Минулого разу “вивченням ферми на дотик” займалися малюки другого класу, а зараз старшокласники Новоселівської школи.
/ /
Під час вивчення теми «Фермер. Фермерське господарство» учні 2 – Б класу НВК «Ліцей із ЗШ» відвідали в селі Іванопілля еко - ферму «Козацька садиба».
/ /
Несподівано для всіх, світлина нашої Білокузьминівки Дмитра Балховітіни зайняла 1 місто цьогорічного конкурсу "Вікі любить Землю Україна"! Ми обійшли чудові кадри заповідників у Карпатах та Криму! Як це сталося? - спеціально для "Провінції" розповів автор світлин:
/ /
Всё говорит с тобой, когда ты готов открыться. И камни. И небо. И поле. Рожденная здесь, где просторы степи (колыбель всего человечества), я готова как ребёнок слушать то, что доносит мне ветер. Ветер, которой в степи настоящий, он знает меня настоящую, с самого моего рождения.
/ /
Школа экскурсоводов вместе с Клубом органического земледелия в эти выходные совершили «вылазку» в очередное уникальный природно-исторический уголок нашего края.
/ /