Наш край

Про таке

Як часто нам нагадують, що ми живемо у Бахмуті - найкращому місті на землі. А як виявилося, красивими гаслами продовжують існування у вигляді прикрашеної посмертної маски Артемівська. Розуміння цього прийшло під час відвідання Костянтинівки на запрошення журналіста “Провінції” Володимира Березіна.
/ /
 Сейчас я практически еженедельно вожу экскурсии по родному краю – для школьников, предпринимателей, деятелей искусства, пенсионеров. Но в прошедшее воскресенье открывать изюминки нашей малой родины мне было особенно приятно в компании с Константиновским центром природных технологий (раннее Клуб оргземледелия).
/ /
Любовь Лысакова, переселенка из Донецка, которая более 20 лет занималась лошадьми (работала тренером в конном клубе "Татерсаль"), приехав в Константиновку создает в с. Предтечено конный дворик.
/ /
Вы знаете, что на выборах в октябре сельских старост выбирать не будут? Нынешние головы 7 сельсоветов (Иванополье, Предтечино, Новодмитровка, Веролюбовка, Николаевка, Марково, Белокузьминовка) останутся старостами. Они будут костяком будущего горисполкома.
/ /
Обанкротившиеся от коронавируса всевозможные экскурсионные и турфирмы, наконец-то, обратили свой коммерческий взор на «наши терени». Они выискивают изюминки внутреннего туризма и пытаются на это «выбить» у засидевшихся в карантине людей деньги.
/ /
Подробиці про цій похід ви прочитаєте у середу у "Провінції". А зараз ми просто напишемо, що костянтинівський Клуб органічного землеробства, за підтримки "Провінції" чудово провів цю субботу.
/ /
Чудову фото-зону відкрили у себе мешканці Олександро-Калинового. Головний двигун сільського туризму у нашому краї Андрій Тараман назвав галявину “Макове божевілля”. Бо бджоли точно тут їдуть з глузду. Поспішайте, бо половина маків вже відцвіла!
/ /
Тренери Донецького обласного центру туризму оголосили для всіх бажаючих конкурс в’язання туристських вузлів.
/ /
На минулому тижні, коли діти не прийшли до школи, вчителі взяли до рук лопати та пішли садити зелені насадження.
/ /
Якщо ви приїдете у регіональний ландшафтний парк "Клебан-Бик" в середені цього березня, то побачите розквітлий сон лучний або чорніючий (Pulsatilla pratensis).
/ /
Местные жители заметили в районе первого ставка выводок рыжих лис. Звери вырыли себе небольшой норный поселок в красной глине и прекрасно себя чувствуют.
/ /
Природа, як завжди, створила диво. На це можна дивитись нескінченно. Приблизно дві сотні лебедів, що живуть на водосховищі в Регіонально-ландшафтному парку Клебан-Бик, цієї зими вперше не полетіли у вирій. Птахи залишилися зимувати.
/ /
В рамках Великого зимового обліку птахів співробітники парку провели спостереження та підрахунок лебедів-шипунів на Клебан-Бикському водосховищі.
/ /
Проект реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США). Точка зору  даної публікації може не співпадати із точкою зору ГО Товариство Лева (м.
/ /