Наш край

Про таке

Щойно нам подвонили з нашого музею і зтурбовано повідомили - до міськради прийшов лист з вимогою негайно виконати закон по декомунізаії та зруйнувати надпис "Наша цель - коммунизм!".
/ /
Робоча група при Донецькій ОДА запрошує мешканців Донеччини приєднатись до розробки бренду нашої області.
/ /
В січні  на сайті ДонОДА зявилася кольорова презентація “Створення індустріальних парків на Донеччині: що зроблено у Лимані, Костянтинівці та Маріуполі», де говориться, що в цих містах тривають роботи зі створення індустріальних парків:  «Лиманський», «Техносіті», «АзовАкваІнвест».
/ /
Сніг, сонце, лазурне небо, чикотені зі шпаками, відсутність вітру - що ще треба, щоб зробити з нашого міста не депресивні відчуття, а навпаки - від цієї краси жити хочеться! Всі на природу - насолоджуйтеся!
/ /
Так називається краєзнавчо-туристичний проект, який успішно впроваджується у закладах освіти Костянтинівського району, а тепер пропонується до уваги мешканцям Костянтинівської об’єднаної територіальної громади, куди увійшли наші села.
/ /
Традиції - понад усе, а популяризація наукових досягнень – свята справа, тому ми пропонуємо громаді невеличкий звіт з тим позитивним, що відбулося останнім часом у науковому житті регіону Костянтинівки.
/ /
Візитівка донецьких степів — овіяні народними легендами кургани… До гуркоту розривів у наших степах, вони, як і всі ми, вже мабуть звикли.
/ /
Нещодавно на сайті облдержадміністрації було розміщено Каталог "Донеччина: люди, культура, спадщина". Після цього всі краєзнавці, музейні, бібліотечні робітники, м’яко кажучи, обомліли…
/ /
Пам’ятаєте, минулої зими ми писали, що на Клебан-Бикському водосховищі залишилась велика зграя лебедів-шипунів? Це було неймовірне видовище! Ми насолоджувались ним та задавали собі питання: «Чому лебеді залишились в холодній Україні замість того, щоб полетіти у теплу Африку?».
/ /
Як часто нам нагадують, що ми живемо у Бахмуті - найкращому місті на землі. А як виявилося, красивими гаслами продовжують існування у вигляді прикрашеної посмертної маски Артемівська.
/ /
 Сейчас я практически еженедельно вожу экскурсии по родному краю – для школьников, предпринимателей, деятелей искусства, пенсионеров. Но в прошедшее воскресенье открывать изюминки нашей малой родины мне было особенно приятно в компании с Константиновским центром природных технологий (раннее Клуб оргземледелия).
/ /
Любовь Лысакова, переселенка из Донецка, которая более 20 лет занималась лошадьми (работала тренером в конном клубе "Татерсаль"), приехав в Константиновку создает в с. Предтечено конный дворик.
/ /
Вы знаете, что на выборах в октябре сельских старост выбирать не будут? Нынешние головы 7 сельсоветов (Иванополье, Предтечино, Новодмитровка, Веролюбовка, Николаевка, Марково, Белокузьминовка) останутся старостами. Они будут костяком будущего горисполкома.
/ /
Обанкротившиеся от коронавируса всевозможные экскурсионные и турфирмы, наконец-то, обратили свой коммерческий взор на «наши терени». Они выискивают изюминки внутреннего туризма и пытаются на это «выбить» у засидевшихся в карантине людей деньги.
/ /