Новини нашого містечка

Про таке

Сегодня Константиновка прощалась с женщиной, которую саму можно смело назвать История нашего города.
/ /
Це ми щойно сфоткали з практично воріт фабрики Б.Колєснікова  "КОНТІ":
/ /
Редакція газети Провінція відсьогодні розпочинає новий проект у відео форматі — щотижневі підсумки подій - “Провінційний огляд”.
/ /
Працівники нашого "Кварситу" вийшли сьогодні до прохідній свого підприємства на акцію протесту. Їм вже 35 місяців не виплачують зарплатню!
/ /
Костянтинівка оригінально відмітила день народження відомого тирана, як про нього писав наш великий земляк Микита Шаповал:
/ /
Вчера, 24 марта, проходя мимо здания бывшего хлебозавода, что возле горисполкома, заметили открытым одно из окон. Причем на раме этого окна была щеколда — с внутренней стороны.
/ /
Полного карантина у нас до вторника, 17 марта, не наблюдалось, но серьезные изменения в жизнь горожан ситуация внесла уже с минувшего четверга, когда на карантин, по распоряжению городского головы, были закрыты все учреждения образования — от детских садов до школ, ПТУ и техникумов, а также отменены все массовые мероприятия.
/ /
Полным ходом, в соответствии с рекомендациями скульптора, идёт процесс очистки и подготовки скульптур к реставрации в мастерской Руху інвалидів Впевнені серця.
/ /
Ахтунг, константиновцы!
/ /
Щойно керівники оргкомітету Фестивалю «Кальміус» Станіслав Чорногор і Олександра Папина відкрили в Центральній бібліотеці костянтинівській острівець Фестивалю. Вони подякували нашім управлінню культури та освіти за допомогу.
/ /
УВАГА! Адміністація КП " ЦПМСД Костянтинівської міської ради"доводить до відому мешканців міста,що прийом лікарів амбулаторії № 5 ( Б.Космонавтів 10) ,у зв язку з технічними причинами з 28.10.2019 буде проводитися в примищені амбулаторії №3 за адресою Пр.Ломоносова 161а. Довідки за телефоном 2-33-54;095-456-79-04
/ /
Заходи щодо виявлення та документування незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних засобів виявлення осіб причетних до незаконних збройних формувань й надалі проводяться силами поліцейських та перебувають на контролі керівництва Нацполіції України та командування ООС.
/ /
Костянтинівку як тільки не називали - Стеклоград, Єжов, Констаха. І ось, нарешті, міськвлада вирішила, що горазд сперечатися, просто - КОСТЯ!
/ /
В понедельник, 30 сентября, с 8:00 утра специалисты Славянского ремонтно-производственного управления начнут планово-ремонтные работы на участке между вторым и третьим подъемом Второго донецкого водовода.
/ /