Общество

Про таке

Таке оголошення на минулому тижні було розвішано в селі Олександро-Калинове: "В нашому Центрі культури та відпочинку починаються ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ. Заняття проводить спеціаліст з йоги Сергій Литягин. При собі мати: теплі шкарпетки, плед та каремат (або килимок)".
/ /
В суботу, 20 лютого 2021 року, довелось побувати в Краматорську в ПКіТ “НКМЗ” на чудовій виставі Донецького академічного обласного драматичного театру “MAIDAN INFERNO”, присвяченої вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.
/ /
У 1996 році я кілька місяців відпрацював в аналітичному відділі на 1 каналі російського телебачення — ОРТ. Початок був вдалим, тому я отримав цікаву пропозицію: “Ігорьок, тут починається нова тема - “Наш газовий наступ на Європу”. Якщо посадити їх на газову іглу, то це буде наше (російське) захоплення Європи.
/ /
Подымался я на своем автомобиле по ул. Емельянова к поликлинике №1, примерно в 10 часов утра 13 января. На подъеме, в метрах 70 до перекрестка, стояла маршрутка №51, не осилив с пассажирами затяжной подъем.
/ /
Наприкінці минулого року вирішив зробити собі невеличкий подарунок. Такий — за улюбленими цікавинками — електронний девайс, який не тільки радував би, та й був ще корисним. Оскільки вироби деяких брендів варті захмарних грошей, вирушив на терени інтернету в пошуках вживаної техніки.
/ /
«Вже не тихо навколо Тихого…», — написав донецький поет Юрій Доценко. Так, тепер у нас в місті одна з головних вулиць носить ім’я Олексія (Олекси) Івановича Тихого, на стендах в музеї та бібліотеці матеріали про нашого видатного земляка займають головні місця, по всіх школах проводяться читання.
/ /
Напередодні Різдва учасники АТО з ГФ “Гайдамаки” та молодь, яку вони тренують в своєму приміщенні, приймали гостей.
/ /
Як завжди, в перший день січня, вже вшосте у Слов'янську, до Дня народження провідника ОУН Степана Бандери, пройшла традиційна смолоскипна хода.
/ /
На жаль, Олег Анатолійович не захотів збирати всіх представників ЗМІ міста (їх менше, ніж на одній руці) та 21 грудня дав перше інтерв’ю “Класному радіо” (якого, до речі, немає в Інтернеті). Ми вважаємо, що нашим читачам буде цікавим узнати, що він там сказав.
/ /
Как вы думаете. нынешнее время в Константиновке похоже на тот период, когда наши ушли, а немцы не пришли, или наоборот, когда немцы ушли, а наши не пришли?
/ /
Во вторник 17.11.20 около 10.00 утра у Центральной библиотеки по б.Космонавтов скопилась большая очередь, ожидающая оказания услуг по оформлению договоров по газоснабжению. Рядом, у обочины дороги, минут 15 стояло такси известной фирмы (фото с номером машины и названием компании в редакции).
/ /
За прошедшую неделю особенных телодвижений по появлению новых претендентов на должность городского головы и депутатов не замечено. Единственно, что можно отметить — появление фотографий со встречи в константиновском штабе партии, лидер которой кум Путина.
/ /
Северный регион Донецкой области имеет очень древнюю и богатую различными событиями историю, уходящую в глубину веков. Одними из первых населенных пунктов, возникших в нашем крае в 17-18 веках, являются города Славянск, Краматорск, Дружковка и Константиновка.
/ /
Долгая и печальная история константиновского трамвая, похоже, подходит к концу. Власти приняли решение о демонтаже рельсового полотна бывших маршрутов №№ 3 и 4 — «Депо — Молокозавод — Депо», пролегающих по улицам Партизанской, Белоусова, Лозовской, проспекту Ломоносова и ул. Емельянова.
/ /