Праздники

Про таке

І нехай пригорає у поціновувачів “руського миру” в одному місці. Бійці нацгвардії, з підрозділу “Донбас”, що очолювали ходу на День незалежності України, не лишились осторонь і підтримали український тренд — “Слава України — Героям слава, Україна — понад усе! Путін — х...”
/ /
Сьогодні, 23 серпня, костянтинівці відзначили державне свято — День Державного прапора України. Прапор на флагшток біля будинку дозвілля підняли діти загиблого героя України Сергія Ісаєва - Ісаєви Тімофей і Марія, та старший солдат ЗСУ, військовослужбовець Сергій Федчак.
/ /
20 серпня, біля стадіону Рекорд (минулий «Автоскло») пройшов фестиваль української культури «Вільний степ», який був приурочений до 30-ї річниці відновлення Незалежності України.
/ /
Нарешті! Це відбулося! Начальник міськводоканалу Аркадій Демченко дав розпорядження, а його підлеглі знайшли на території підприємства, мабуть десь у кущах, бетонну кришку — аби закрити оту діру, що на в'їзді у двір будівлі міськвиконкому!
/ /
9 лютого під головуванням секретаря міськради Д.Коржикова проведено засідання робочої групи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні.
/ /
Костянтинівці надзвичайно повезло — знову у нас в гостях неймовірний львівський театр «Сад»! І як раз на Різдво — 7 січня на 8.00 в Свято-Миколаївському храмі УГКЦ (вул. Мелітопольска, 22а), відбудеться Вистава Різдва.
/ /
Мы уверены, что читателей «Провинции» это не надо заставлять делать. Каждый из нас понимает ЧТО сделали для нас в прошедшем году люди в белых халатах, какой совершили подвиг. И, кстати, они будут на дежурстве и в новогоднюю ночь. Дай им Бог здоровья и благополучия!
/ /
Як завжди, перед Новим Роком редакція “Провінції” разом з друзями з Товариства ім. О.Тихого, ВО “Батьківщина” відвідала наших хлопців “на нулі”.
/ /
Цю дівчину, що з такою теплотою спілкується з новонародженим (племенним!) теля, звуть Катерина, прізвище Тімченко. Костянтинівці її добре знають по молочним продуктам, якими вона приїжджає торгувати на Хитрий ринок (на самому вході, де колись був “Фермер”).
/ /
"Сад" знову у нас! Костянтинівцям надзвичайно повезло — знову у нас в гостях неймовірний львівський театр "Сад"! 7 січня в Свято-Миколаївському храмі УГКЦ, що по вул.Мелітопільській, відбулася Вистава Різдва.
/ /
Шановна громадо! Від імені управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради хочеться звернутися до всіх жителів, а особливо до молоді та підлітків!
/ /
Впервые за последние двадцать лет новогодняя ель появилась на Правобережье. 14 декабря команда Управления культуры вместе с городскими спасателями украсили рождественское дерево в Тихом сквере.
/ /
От души поздравляю коллектив газеты «Провинция» с 30-летием!
/ /
Сегодня, в понедельник,14 декабря команда городского управления культуры вместе с городскими спасателями украшали елочку в Тихом сквере.
/ /