Спорт

Про таке

К сожалению, в этом году, впервые с 1996 года, не получится провести такой любимый юными спортсменами Традиционный легкоатлетический турнир «Шоколадная сказка» на призы газеты «Провинция» в связи с требованиями Постановления КМУ от 29.07.2020г.
/ /
26 вересня відбувся четвертий тур Чемпіонату України з футболу І ліги ДЮФЛ. Грали ФК "Маяк" Валки — ДЮСШ "Колос" Костянтинівської райради: U-17 4-2, U-15 0-0. Знову дуже важкий виїзд в усіх відношеннях, але саме найприємніше, що вдалося здобути — перше очко.
/ /
19 вересня відбувся третій тур Чемпіонату України з футболу у І-й дитячj-юнацькій футбольній лізі, де наш “Колос” грав у Сумах з командами найсучаснішого та багатого Футбольного центру “Барса”. В попередній “Провінції” ми писали, яка в них матеріально та технічно потужна база. Це був вкрай складний виїзд в усіх відношеннях.
/ /
12 вересня, на стадіоні «Металург», в рамках ІІ туру Чемпіонату України з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги серед команд U-17 та U-15 (перша ліга) грав наш ДЮСШ “Колос”, який зараз є своєрідною збірною Костянтинівської громади та ФК «Луганщина» (обласного ліцею-інтернату фізкультури у Кремінній).
/ /
У середу у Провінції вийде стаття про цій цікавий матч!
/ /
ДЮСШ "Колос" Костянтинівської районної ради 5 вересня 2020 року стартувала в першій лізі Чемпіонату України з футболу серед команд U-17 і U-15.
/ /
На будущую сессию городского совета, намеченную на 24 сентября, выносится проект решения «О смене подчинения коммунального учреждения «Детско-юношеская спортивная школа».
/ /
Уже 5 сентября ребята едут на первую игру в Купянск, а 12 сентября все любители футбола приглашаются на стадион «Металлург» на домашнюю встречу с Луганским училищем Олимпийского резерва.
/ /
ДЮСШ "Колос" Костянтинівської районної ради 5 вересня 2020 року стартувала в першій лізі Чемпіонату України з футболу серед команд U-17 і U - 15.
/ /
5 сентября 2020 года команда ДЮСШ "Колос" Константиновской районной рады стартует в 1 лиге Чемпионата Украины Детско-юношеской футбольной лиге. Константиновский юношеский футбол последний раз был представлен на этом уровне в сезоне 1972 года.
/ /
Послаблення карантину дало можливість займатися футболом, тому ДЮСШ "Колос", за допомогою спонсорів та керівництва району на стадіоні "Рекорд" відкрив сезон.
/ /
7 березня 2020 року підійшов до завершення Зимовий Чемпіонат Донецької області серед команд 2005 р.н. на призи нардепа М.Єфімова.
/ /
«Провинция» опросила спортсменов и специалистов по спорту, и составила коллективное мнение о том, какова же ситуация с развитием массового спорта в нашем городе. Мы приглашаем к дискуссии всех желающих, а особенно городских спортчиновников.
/ /
22 січня 2020 року команда ВСП «Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету» взяла участь в обласних змаганнях з волейболу, присвячених Дню Соборності України, які проходили у спортивній залі Костянтинівського професійного будівельного ліцею.
/ /