Спорт

Про таке

Колишній футболіст збірної України, а нині – експерт Євген Левченко поділився враженнями від фінального матчу Євро-2020 між збірними Англії та Італії.
/ /
Збірна України з футболу розчарувала своїх прихильників заключним матчем групової стадії Євро-2020, а зірковий уродженець Костянтинівки – екс-гравець національної команди Євген Левченко, прокоментував мінорний фініш стадії для «Жовто-синіх».
/ /
Редакції газети «Провінція» стало відомо, що у зв’язку з реорганізацією Костянтинівської ДЮСШ (тепер це буде ДЮСШ об'єднаної тергромади) буде проведено конкурс на посаду директора цього закладу.
/ /
20 і 21 лютого Костянтинівка приймала чемпіонат Донецької області з традиційного карате. Змагання проходили в приміщенні загальноосвітньої школи №13 і зібрали представників Костянтинівки, Слов’янська, Краматорського та Покровського районів.
/ /
Колишній футболіст збірної України Євген Левченко, який народився у Костянтинівці, досяг значного успіху в кар’єрі як на футбольному полі, так і поза його межами.
/ /
Известный в городе спортсмен-единоборец Валерий Анохин (сын заслуженного тренера СССР по борьбе) уже давно, как хобби, увлекается гонками на автомобилях класса багги. Однако, в последнее время на соревнованиях разного уровня он стал побеждать и профессионалов.
/ /
24 грудня 2020 року в день народження директора ДЮСШ "Колос" Ігоря Жаркова на стадіоні "Рекорд" пройшло чергове свято футболу. На цей раз остання в цьому році відкрита першість Костянтинівського району з футболу серед команд 2010 р.н. і молодше.
/ /
К сожалению, в этом году, впервые с 1996 года, не получится провести такой любимый юными спортсменами Традиционный легкоатлетический турнир «Шоколадная сказка» на призы газеты «Провинция» в связи с требованиями Постановления КМУ от 29.07.2020г.
/ /
26 вересня відбувся четвертий тур Чемпіонату України з футболу І ліги ДЮФЛ. Грали ФК "Маяк" Валки — ДЮСШ "Колос" Костянтинівської райради: U-17 4-2, U-15 0-0. Знову дуже важкий виїзд в усіх відношеннях, але саме найприємніше, що вдалося здобути — перше очко.
/ /
19 вересня відбувся третій тур Чемпіонату України з футболу у І-й дитячj-юнацькій футбольній лізі, де наш “Колос” грав у Сумах з командами найсучаснішого та багатого Футбольного центру “Барса”. В попередній “Провінції” ми писали, яка в них матеріально та технічно потужна база. Це був вкрай складний виїзд в усіх відношеннях.
/ /
12 вересня, на стадіоні «Металург», в рамках ІІ туру Чемпіонату України з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги серед команд U-17 та U-15 (перша ліга) грав наш ДЮСШ “Колос”, який зараз є своєрідною збірною Костянтинівської громади та ФК «Луганщина» (обласного ліцею-інтернату фізкультури у Кремінній).
/ /
У середу у Провінції вийде стаття про цій цікавий матч!
/ /
ДЮСШ "Колос" Костянтинівської районної ради 5 вересня 2020 року стартувала в першій лізі Чемпіонату України з футболу серед команд U-17 і U-15.
/ /
На будущую сессию городского совета, намеченную на 24 сентября, выносится проект решения «О смене подчинения коммунального учреждения «Детско-юношеская спортивная школа».
/ /