Здоровье народа

Про таке

Мы уверены, что читателей «Провинции» это не надо заставлять делать. Каждый из нас понимает ЧТО сделали для нас в прошедшем году люди в белых халатах, какой совершили подвиг. И, кстати, они будут на дежурстве и в новогоднюю ночь. Дай им Бог здоровья и благополучия!
/ /
Вакцинуватися не можна пропустити. Чому жителі Костянтинівки відмовляються від вакцинації та як запобігти розповсюдженню інфекційних хвороб? У цій статті з’ясовуємо міфи та правду про вакцини, хто їх виготовляє і чи можна відвідувати дитсадок без усіх щеплень.
/ /
Михайло Cеліщев веде до автомобіля, на якому виїжджає з бригадою на виклики. Чоловік працює на станції швидкої допомоги фельдшерем 13 років. Каже, що зайвих людей тут немає. Цими днями фельдшер дивився репортаж про колег з Франції, які виїжджають до хворих на коронавірус.
/ /
З 2018 року в Україні впроваджується сімейна медицина. З того часу кожен міг обрати свого сімейного лікаря і за потребою звертатися до нього. Як змінилися стосунки лікаря та клієнта, чому досі не усі обрали сімейного лікаря, - читайте далі.
/ /
Минулий тиждень став по зараженню коронавірусом вкрай тривожним. 2 листопада вперше з початку епідемії в Костянинівській ОТГ було протестовано 37 захворілих (раніше найбільш хворих за день було 14).
/ /
В октябре, при участии Константиновского городского совета и КП «Центр первичной медико-санитарной помощи», был подписан меморандум  о сотрудничестве с Украинским фондом социальных инвестиций по субпроекту улучшения  условий оказания первичной медицинской помощи в ЦПМСП.
/ /
На днях на фейсбук-странице Константиновского Центра первичной медико-санитарной помощи появился проект Постановления Кабмина, который, в случае его внедрения, обещает если и не «пустить под откос» все наработки медреформы, особенно в части первичной медицины, то существенно их изменить.
/ /
Ну що, шановне панство, нас всіх можна привітати з завершенням складного і довгоочікуваного періоду місцевих виборів. Нарешті маємо легітимно обраного голову і депутатів — про партійну приналежність поки промовчу.
/ /
Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.
/ /
Произошло это после того, как члены исполкома приняли тарифы на медицинские услуги Константиновской Многофункциональной больницы интенсивного лечения. Проект решения об их утверждении был вынесен на заседание исполкома. А на прошедшей сессии было утверждено Положение о платных медицинских услугах МБИЛ.
/ /
Свого часу бути донором було почесно. За роки незалежності ми втратили цю культуру – ділитися найдорожчим – власною кров’ю. Медицина досі не винайшла способу штучно створити кров, лише окремі її компоненти. Але у критичних ситуаціях саме кров рятує людям життя. Не у переносному, у прямому сенсі слова.
/ /
Эпидемическое зонирование в нашей области на следующей неделе останется неизменным. Такое решение принято на заседании государственной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности чрезвычайных ситуаций, состоявшемся 30 октября.
/ /
Вчера тестирование выявило еще 11 заразившихся коронавирусом в нашем городе.
/ /