Из зоны ООС (АТО)

Про таке

Звернення від громадських організацій Донеччини, Луганщини, Всеукраїнських ГО до генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, голови служби безпеки України. Збір підписів триватиме до 26 червня 2020, буде надіслано три листи з вимогами до вищезазначених осіб.
/ /
День Костянтинівського району – свято, що нас єднає! Я Батьківщини кращої не знаю, Хоч місць прекрасних на Землі мільйон. Перед тобою голову схиляю, Мій славний Костянтинівський район.
/ /
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №482/2019 Про призначення П.Кириленка головою Донецької обласної державної адміністрації Призначити КИРИЛЕНКА Павла Олександровича головою Донецької обласної державної адміністрації. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ 5 липня 2019 року
/ /
Щойно активісти, волонтери, учасники АТО Костянтинівки зібралися біля памятника загиблим за Незалежність України, разом зі священником ПЦУ провели молебень, помолилися, поклали квіти та згадали цій день 5 років тому. Як влада міста зрадила його мешканців та Україну.
/ /
Дійсно, на цьому тижні наші втрати були значно менші, ніж на попередньому. Але, все ж таки, ми бачили, як з Костянтинівського моргу їхав автобус “Груз 200”. То, скоріше, везли Павла Борисовича Тихонова, командира розвідки 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади.
/ /
«Рідна ненько, алло... Я, здається, тебе покидаю. Звідкись крила взялись, немов птах, у світ інший лечу... Мій блокпост тепер там, де рукою подати до раю, де неправди нема, де ні болю нема, ні плачу... Більш мені не дзвони. Я лишив на землі свій мобільний. І себе не картай, що не стрінеш мене, як колись.
/ /
Донеччина в жалобі. Мешканці Олександрівського району на колінах проводили свого земляка... Борис Миколайович Степанченко народився 22.06.1984 року, мешкав у селі Самійлівка Олександрівського району Донецької області. Призваний за контрактом Краматорським МВК 30.07.2018 року.
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 21 по 28 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 14 по 21 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:  
/ /
7 травня в районні смт Південний на Донеччині від кулі снайпера під час бойового чергування загинув ст.солдат, командир відділення 2-ї штурмової роти 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» 53 ОМБ Сергій Дрогін («Скіф»), 1986 р.н. На коліна, коли ховали, став весь його рідний Севєродонецьк.
/ /
В ці дні ми згадуємо жахіття, яке пережили у сплюндрованому “руською весною” 2014 році. Давайте також згадаємо наших героїв, які серед нас попали тоді в найбільш важке становище, але не просто вистояли, а й зараз продовжують боротьбу за Батьківщину.
/ /
23 квітня в районі Південного (під Торецьком) молодший сержант 24-го батальйону “Айдар” 53-ї ОМБ ЗСУ Юрій Коновод (1964 р.н.) вчасно помітив переміщення ворожої піхоти та відкрив вогонь, примусивши її відступити. Але снайперська куля обірвала життя захисника.
/ /
22 квітня з метою виходу у фланг взводного опорного пункту окремої механізованої бригади в районі с. Новоолександрівка Попаснянського району, група ворожої піхоти розпочала пересування до смуги забезпечення.
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 10 по 16 квітня окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /