Донбас український

Про таке

14жовтня учасники АТО, патріоти України, що мешкають в Костянтинівці, як і по всій країні, відзначили свято Захисників України, Покрова, День заснування УПА.
/ /
В цю неділю ми відвідали краєзнавчий музей у Веролюбівці, де з дивуванням побачили великий розділ, присвячений одному з відомих людей нашого краю, якого можна сміло занести до "екскурсійного обєкту УКРАЇНСЬКЕ КОРІННЯ ДОНЕЧЧИНИ". Це Анатолій Федь.
/ /
В тих вишиванках думи і пісні, Про щастя мрії, туга за синами, Тривога вічна, гарні дні ясні, До Бога звернення — молитва мами.
/ /
Що для тебе вишиванка? - відповіді на це питання відомих людей Костянтинівки ви прочитаєте в настуному номері "Провінції.
/ /
Каждый раз, открывая для себя новую, украинскую Константиновку, удивляемся инициативе и энергии наших людей. За 6 лет войны, казалось бы, мы узнали и написали о многих наиболее интересных местных воинах АТО. Ан нет.
/ /
Його мати Євдокія приїхала у грудні 1944 року з війни до сестри у Нелєпівку (Іванопільска сільрада) щоб народити тут дитину. “Побачив світ я при світлі каганця 18 лютого 1945 року без лікарів і повитух, - писав поет. - Повоєнне життя батьків, на жаль, не склалося...
/ /
Всі ми розуміємо, що кожна людина має свій шлях до України, як до Бога. Що ми ніколи не будемо уподобатися тієї пресованої та насильницької антиукраїнізації, яка зараз примусово йде на наших захоплених територіях.
/ /
​Головне завдання на таких заходах — як провести їх не нудно, без пафосу. Як раз в такому постійному пошуку й знаходиться костянтинівська школа №9 на Новоселівці.
/ /
Насправді, не тільки перше місце посіла учениця школи №3 – Солодовник Мілана, але також в трійці переможців наші — Стрюк Олександра з ліцею та Софія Василенко з Марково Костянтинівського району, яка в минулому році стала переможницею.
/ /
Чрезвычайно насыщенным выдался 2019 год для нас, краеведов области. Но наиболее значимым событием было открытие 2,5 месяца назад в Краматорске областного краеведческого музея. Если вы там еще не были или не возили туда детей, то напрасно – это того стоит.
/ /
В минулу суботу ми перший раз пожалкували, що є газетою, а не радіо, чи телебаченням. Півтори години письменник так артистично й професійно читав свої тексти, що зала міської бібліотеки сиділа, "як мишки". Правда, іноді ридала.
/ /
Цей день народження стовпа українства нашого краю Олекси Тихого, хоча й не було ніякого ювілею, чи видатної дати, але Україна, як і ми тут, на Донеччині, від Волині до Луганщини спокійно і впевнено його відмітила.
/ /
24 січня з ініціативи голови Костянтинівської райдержадміністрації О.Рослова школярі зі всіх шкіл району, які входять до районної ради школярів «Школа Лідера», відвідали місто Донеччини, яке поряд, але про яке ми мало чого знаємо — Авдієвку.
/ /