Донбас український

Про таке

Друзі - ми вітаємо вас з Днем звільнення нашого міста від фашистів-рашистів!!! Це вагомий вклад в історію нашої української Донеччини і Костянтинівки. Цей рік весь проходить під знаком 30-річчя Незалежності.
/ /
Як ми писали, нова костянтинівська влада приємно вражає своїм українством. Всі офіційні заходи - принципове мовою, учасників АТО щиро підтримують, на День пам'яті Кіборгів схилили голови перед їх пам’ятником – це не просто, як раніше, на сайті написати.
/ /
На жаль на День Соборності ще був "локдаун", тому масові заходи в місті не проводилися. А дехто з культ та освітробітників, навіть, зрадив - не треба робити те, що не сприймає ні душа, ні серце.
/ /
На жаль, сьогодні, на День Соборності, коли "локдаун" ще не закінчився, заходи офіційне проводити не можна. Але все рівне містяне відмітили це видатне та надзвичайно символічне свято. 
/ /
Василь Андрійович Гайворонський давно став важливою постаттю української Донечини. Його 115 річчя відмітили в обласній адміністрації та Костянтинівській міськраді: https://kultura.dn.gov.ua/ua/news/katalog-donechchina
/ /
14жовтня учасники АТО, патріоти України, що мешкають в Костянтинівці, як і по всій країні, відзначили свято Захисників України, Покрова, День заснування УПА.
/ /
В цю неділю ми відвідали краєзнавчий музей у Веролюбівці, де з дивуванням побачили великий розділ, присвячений одному з відомих людей нашого краю, якого можна сміло занести до "екскурсійного обєкту УКРАЇНСЬКЕ КОРІННЯ ДОНЕЧЧИНИ". Це Анатолій Федь.
/ /
В тих вишиванках думи і пісні, Про щастя мрії, туга за синами, Тривога вічна, гарні дні ясні, До Бога звернення — молитва мами.
/ /
Що для тебе вишиванка? - відповіді на це питання відомих людей Костянтинівки ви прочитаєте в настуному номері "Провінції.
/ /
Каждый раз, открывая для себя новую, украинскую Константиновку, удивляемся инициативе и энергии наших людей. За 6 лет войны, казалось бы, мы узнали и написали о многих наиболее интересных местных воинах АТО. Ан нет.
/ /
Коренному константиновцу Геннадию Анатольевичу Попелюскому сейчас 60. В 2014-м году после освобождения города от рашистов он сразу решил пойти защищать Украину и родную Донеччину от этой напасти. Но получилось не сразу.
/ /
Його мати Євдокія приїхала у грудні 1944 року з війни до сестри у Нелєпівку (Іванопільска сільрада) щоб народити тут дитину. “Побачив світ я при світлі каганця 18 лютого 1945 року без лікарів і повитух, - писав поет. - Повоєнне життя батьків, на жаль, не склалося...
/ /
Всі ми розуміємо, що кожна людина має свій шлях до України, як до Бога. Що ми ніколи не будемо уподобатися тієї пресованої та насильницької антиукраїнізації, яка зараз примусово йде на наших захоплених територіях.
/ /
​Головне завдання на таких заходах — як провести їх не нудно, без пафосу. Як раз в такому постійному пошуку й знаходиться костянтинівська школа №9 на Новоселівці.
/ /