Герои не умирают!

Про таке

І все ж таки День пам'яти Небесної Сотні на наших теренах, тим, хто був на Майдані залишив після себе приємні відчуття.
/ /
Знову закінчується лютий і знову ми згадуємо ті страшні, але величні події - вбивство бандою озвірилого януковища простих хлопців та дівчат, які пішли на небо заради нас. Як в цьому році вчителя будуть розказувати дітям, який урок Небесної сотні проведуть, чи дойдуть до сердец дітей та молоді?
/ /
  Кожен раз, коли приймаєш участь у таких заходах, розумієш – наскільки вони важливі. Наскільки відображають сучасну реальність – ми мешкаємо разом з військовими, ми стали військовими містечками, ми стали з ними одним цілим.
/ /
Ось і знову ми згадали тебе, Сергій.
/ /
Сказати, що про це писати важко – значить нічого не сказати. А бути на його похованні ще важче. Неможливо описати відчуття, коли бачиш цю розбиту, синю голову. Коли розумієш, хто і за що його вбивав. Коли бачиш горе близьких.
/ /
ЦЯ СТАТТЯ ВИЙШЛА У ДРУКОВАНІЙ "ПРОВІНЦІЇ", КОЛИ АРТЕМ ЩЕ БУВ ЖИВИЙ. ВІН ПОМЕР СЬОГОДНІ - 6 ГРУДНЯ.  АЛЕ ВІД ЦЬОГО ВОНА СТАЛЕ ЩЕ БІЛЬШЕ АКТУАЛЬНІШОЮ. СВІТЛА ПАМЯТЬ
/ /
Ясна річ, що цей заголовок - більше бажане. Але зустріч у міському краєзнавчому музеї з учнями 8-го класу 5-й школи мене особисто в цьому переконала. 
/ /
Влада, як завжди, відзначила це у робочий день. Ясна річ - у вихідний їм треба відпочивати від "трудов праведних". Але ж державний День пам'яті жертв голодомору - сьогодні.
/ /
25 квітня виконується два роки, як під час виконання бойового завдання під Новгородським загинув Сергій Ісаєв. Військовослужбовець 122-го окремого аеромобільного батальйону - перший наш герой, мешканець Костянтинівки, який загинув у сучасній війні України та Росії.  
/ /
22 квітня 1918 року Слов'янська група (командувач — В.Сікевич) Окремої Запорозької дивізії Армії УНР визволила від комуно-московської окупації Костянтинівку. Ворог втік, здавши місто без бою. Те саме було напередодні при визволенні Краматорська і Дружківки.
/ /
Группа активистов во главе с лидером ВО «Свобода» Я.Маланчуком отметила в Константиновке очередную годовщину расстрела на Майдане Небесной сотни.
/ /
У вівторок закінчився прем'єрний показ українського фільму "Кіборгі", який з рекордними касовими зборами пройшов по країні. На останній сеанс керівництво Бахмутського кінотеатру "Перемога" запросило особистий склад 81-го окремої аеромобільної бригади 90-го батальйону, що базується в нашому місті.
/ /
Пам'ятник захисникам Незалежності України в Костянтинівці відновлено вже без червоно-чорного прапора, з мапою та словами з гімну.
/ /
Щойно в Костянтинівці було відкрито перший пам'ятний знак Героям, які поклали своє життя за Незалежність України. Його було встановлено у сквері афганців по вул.Ціолковського.
/ /