Юридическая консультация

Про таке

Останнім часом створюється таке враження, що під гаслами так званої євроінтеграції, під впливом американської та європейської ідеології «всеохоплюючої» свободи з боку деяких соціальних груп, має місце спроба змінити не лише традиційні морально-культурні цінності, а ще й законодавчо «доповнити» поняття «сім’я» як союз чоловіка і
/ /
Днями наша постійна читачка Людмила поскаржилася на дії водопостачальника, який змушує її пройти повірку водолічильника в квартирі. Така повірка мала би відбутися ще протягом 2019-го, проте комунальники почали «активізувати» свою роботу лише наприкінці 2020-го.
/ /
Сьогодні стрімке падіння рівня життя переважної більшості наших громадян через шалені ціни на житлово-комунальні послуги спонукають кожного з нас економити. Але в сучасних реаліях прості ситуації, на перший погляд, стають доволі складними ребусами, які доводиться самотужки вирішувати споживачам.
/ /
Таку не вигадану історію на житлово-комунальну тему важко знайти навіть у поважних класиків вітчизняної літератури. Скажімо, «Жалобная книга» А. П. Чехова налаштовує читача до філософського гумору із позитивними акцентами. Але цей сюжет, пережитий автором бюрократичної епопеї, скоріш нагадує інший жанр.
/ /
Цікаво дізнатися, чи є серед наших читачів ті люди, які оволодіють новітніми «технологіями майбутнього», аби якомога менше викликати бригаду лікарів швидкої меддопомоги? Якщо такі винахідники знайдуться, то маємо їх кандидатури подати на здобуття Нобелівської премії миру від України!
/ /
Карантинні обмеження певною мірою створюють нові можливості для тих, хто має наміри стати на облік до центру зайнятості. Тепер це можна зробити не лише за адресою реєстрації, але й місцем фактичного перебування в будь-якому регіоні України.
/ /
Запровадження зимового новорічного карантину, установленого урядовою постановою № 1236, може створити неоднозначну реакцію. Одразу його тривалість спонукає запастися терпінням і медичними масками, купленими або пошитими власноруч.
/ /
Сьогодні судові накази про стягнення (навіть реально не існуючих) боргів за житлово-комунальні послуги доволі масово видаються місцевими районними судами України за ініціативою стягувачів, тобто підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.
/ /
Чимало розголосу і не однозначності у суспільстві викликало ухвалене Рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня 2020 року № 13-р (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v013p710-20#Text).
/ /
Нині читачі стали доволі активно писати і телефонувати до редакції із запитаннями про можливості змінити газопостачальника. Хтось хоче знайти нового суб’єкта з власної ініціативи, сподіваючись знайти більш дешеві варіанти споживання блакитного палива.
/ /
В реальному житті є такі не приємні речі, від яких ніхто з нас не застрахований. Що робити в ситуації, коли вас несподівано залили сусіди з верхнього поверху? Існують, як у відомому анекдоті дві новини, гарна і погана, тобто є принаймні два варіанти вирішення цієї проблеми. Про це й поговоримо докладніше.
/ /
Питання про отримання додаткової соціальної відпустки 10 або 17 календарних днів на дітей у віці до 15 років дедалі частіше лунають від наших читачів: і жінок, і чоловіків.
/ /
/ /
Світ є театром, а люди у ньому актори. Про це давно говорив класик. А сучасна юриспруденція певною мірою теж нагадує гру. Якщо раніше ця «гра» під назвою скасування судового наказу була для її учасників цілком доступною, то сьогодні за все доводиться платити.
/ /