Память

Про таке

Наконец-то, после карантина, снова заработала железная дорога и вокзалы всей страны озвучили в объявлениях дежурных приятное слово «Константиновка». Знай наших!
/ /
Проходя по улице Тельмана, в зарослях стоит памятник воинам 135-й и 39-й танковых бригад, погибших 06.09.1943 года. Памятник разрушенный и заросший травой. Рядом с памятником стояла семья Доля — Владимир и его жена Елена, трое их детей. На мой вопрос, что, здесь похоронены ваши родственники?
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
24 апреля армянский народ воспомнил Геноцид, истребление, осуществившееся турками во время Первой мировой войны. Событие приурочено к этой дате, поскольку именно 24 апреля 1915 г. началась массовая депортация армянской элиты Стамбула, а также Александретты и Аданы.
/ /
Конечно, карантин внес свои коррективы, поэтому на День Чернобыльской катастрофы 26 апреля у мемориальной композиции в сквере афганцев собралось около десятка ликвидаторов. Понятное дело, такого еще не было.
/ /
По информации руководителя подразделения ритуальных услуг ГКП «Коммунтранс» Евгения Дилина, на всех кладбищах Константиновки на выходные 25-26 апреля (так называемые в народе Гробки или Радоница, дни поминовения умерших родственников) прошли на удивление в соответствии с карантинным предписанием.
/ /
За ініціативою ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ», під головуванням очільника Костянтинівської районної держадміністрації Олексія Рослова (Олексій Рослов) відбулася нарада з питань екологічної ситуації в
/ /
Чому я згадав ці слова? А тому, що протягом 28-ми років добре налагоджений хор верещить до нестями: «Скільки можна? Ну знищили 10 мільйонів українців, ну так і що? Зате колективізація плюс індустріалізація, а у підсумку — соціалізм! Та ще й куркулів позбулися, хай їм грець!
/ /
Щоб остаточно зібрати підписи під петицією про надання звання Почесний громадянин міста нашому другу та герою, який віддав життя за Україну Сергію Ісаєву та Герою України, командиру кіборгів, що тут мешкав — Івану Зубкову, залишилося 2-3 підписи. Якщо хтось не встиг — поспішайте.
/ /
4 листопада о 19.00 скрізь по всій країні вийшли активісти на акцію по роковинах смерті Катерини Гандзюк “Рік без Каті”. Вона стала символом того, що з нами коїться. Тому громадські діячі по багатьох містах говорили, перш за все про те, як ведуть себе правоохоронні органи та влада.
/ /
День гідності у Костянтинівці офіційно не відзначається, тому що розпорядженням міського голови від 15.11.2019 № 311-р «Про введення в дію заходів з попередження епідемії гострих респіраторних інфекцій» з 16.11.2019 по 22.11.2019 призупинено проведення масових заходів у закритих приміщеннях.
/ /
4 листопада о 19.00 скрізь по всій країні вийшли активісти на акцію по роковинах смерті Катерини Гандзюк “Рік без Каті”. Вона стала символом того, що з нами коїться.
/ /
Виктор Гандзюк, отец убитой чиновницы и активистки Екатерины Гандзюк, пригласил Президента Украины Владимира Зеленского на акцию памяти его дочери. 
/ /
Шановні костянинівці!
/ /