Галина Олійникова

Про таке

Ну що, шановне панство, нас всіх можна привітати з завершенням складного і довгоочікуваного періоду місцевих виборів. Нарешті маємо легітимно обраного голову і депутатів — про партійну приналежність поки промовчу.
/ /
Новітні ініціативи влади щодо встановлення миру вже почали дратувати навіть мешканців прифронтових міст. Тож чергова заява представника ТКГ Л.Кравчука збурила активістів Бахмута. Вранішній дзвоник дружини військовослужбовця Наталі Царик швидше порадував, що голова болить не тільки в тебе що з цим робити.
/ /
Несколько лет назад мы писали в «Провинции», как две студентки, приехавшие из Львова и проводившие по школам и училищам «уроки Майдана», были обескуражены встречами с нашими подростками. «Они открыто заявляют, что хотят вырасти и идти убивать украинцев», - печалились девчата.
/ /
Перший тур виборів Президента України позаду, другий навряд внесе кардинальних змін до загальної картини результатів, тож можна проаналізувати доробок Донецької області в результатах виборів.
/ /
Саме такими словами розпочав свій виступ О.Бутенко (заступник директора з питань роботи з контрагентами ДК "Газ України") на прес-конференції «Демонополізація газового ринку: шалений спротив Облгазів» на яку мені пощастило попасти, що відбулася в Нафтогаз-Україна 10 грудня.
/ /
Саме сором душив мене, не дав продихнути, застилав очі, зупиняв моє серце. Таке потужне відчуття накрило мене в Кінозалі Дніпровського музею АТО. Так, в Дніпрі!
/ /
«ЦІКАВО! КОМУ В УКРАЇНІ ЦІКАВА ТЕМА «СЕЛЯНСТВО» І ПРИЧИНИ ЙОГО ВИНИЩЕННЯ??? Прилавки забиті С/Г ГМО хімією!», - такий пост у Фейсбуці трапився мені днями.
/ /
Нещодавно з ознайомчим візитом Донецьку область відвідала представник Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО пані Наталя Боровинська. Увагу поважної гості привернув наш Регіональний Ландшафтний Парк КЛЕБАН-БИК.
/ /
В Донецькій області оголошено про чергову перемогу, хоча й не на військових теренах, але не менш значущу для області. Голова ОВЦА П.Жебрівський презентував установку з утилізації люмінесцентних ламп.
/ /
На днях в редакцію "Провінції" надійшла інформація — "28 серпня 2017 року відбудеться робоча поїздка Президента України Петра Порошенка на Донеччину. Шановні представники ЗМІ – просимо до 17.00 27 серпня 2017 року пройти акредитацію".
/ /