Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

Щойно ми повернулися з хірургії п'ятої лікарні де більше години йшла операція по травмам, які отримала в результаті вибуху розтяжки на своєму подвір'ї відома полонена рашистів Валентина Бучок (ми про неї писали -
/ /
20 июня переселенка и бывшая пленница боевиков Валентина Бучок попала на растяжку возле калитки своего дома.
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
Ветеран АТО Геннадій Попелюський ("Провінція" провела з ним велике інтерв'ю у примірнику №
/ /
День Победы не будет прежним – Как при Кучме и Лёне Брежневе. По душе пошла тонкая трещинка – Не хочу шашлыков и Льва Лещенко! В этот день прочитаем молитвы По героям донбасской битвы - Краматорск, Лисичанск, Волноваха... Защищали, не ведая страха.
/ /
Каждый раз, открывая для себя новую, украинскую Константиновку, удивляемся инициативе и энергии наших людей. За 6 лет войны, казалось бы, мы узнали и написали о многих наиболее интересных местных воинах АТО. Ан нет.
/ /
"Про добробаты — одни только маты", — думає влада, бо як були ригами-ворогами, так і залишилися, — говорили хлопці-добровольці, з якими ми спілкувалися на горі Карачун, де 14 березня обласна влада відмічала День українського добровольця. — Мало цього, знаєте, чому державою обрана ця дата?
/ /
Я себе не називаю, бо не вважаю необхідним. Як тільки звільнили Костянтинівку, взяв монатки, харч та пішов воювати. Але зараз не про це...
/ /
"Про добробаты - одни только маты", - думає влада, бо як були ригами-ворогами, так і залашилися.
/ /
21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
Федір Мисюра, воїн ЗСУ, 80 бригада, яка була розташована в колишній костянтинівський сьомій школі, кіборг:
/ /
Долг неподконтрольной украинской власти территории перед "Водой Донбасса" на начало 2020 года превышает 41 млн евро. Такую цифру председатель Донецкой военно-гражданской областной администрации Павел Кириленко озвучил в ходе общения министром иностранных дел Дании Йеппе Себастианом Кофодом.
/ /
«В боях при виході з Іловайського котла тільки за офіційними даними загинуло 366 осіб, 429 поранено, 300 потрапили до полону, 158 пропали безвісті, - розповідала 22 січня на День Соборності старшокласникам 2-ї школи співробітник Костянтинівського краєзнавчого музею О.Крайня.
/ /
КИЇВ. 29 січня. УНН. На Донеччині судитимуть чотирьох жінок, які були членами виборчих комісій при проведенні референдуму про створення "самостійної держави ДНР". Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури Донецької області.
/ /