Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

Новітні ініціативи влади щодо встановлення миру вже почали дратувати навіть мешканців прифронтових міст. Тож чергова заява представника ТКГ Л.Кравчука збурила активістів Бахмута. Вранішній дзвоник дружини військовослужбовця Наталі Царик швидше порадував, що голова болить не тільки в тебе що з цим робити.
/ /
Саме так можна охарактеризувати події, які відбулися минулого тижня і сколихнули всю Україну.
/ /
Щойно ми повернулися з хірургії п'ятої лікарні де більше години йшла операція по травмам, які отримала в результаті вибуху розтяжки на своєму подвір'ї відома полонена рашистів Валентина Бучок (ми про неї писали -
/ /
20 июня переселенка и бывшая пленница боевиков Валентина Бучок попала на растяжку возле калитки своего дома.
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
Ветеран АТО Геннадій Попелюський ("Провінція" провела з ним велике інтерв'ю у примірнику №
/ /
День Победы не будет прежним – Как при Кучме и Лёне Брежневе. По душе пошла тонкая трещинка – Не хочу шашлыков и Льва Лещенко! В этот день прочитаем молитвы По героям донбасской битвы - Краматорск, Лисичанск, Волноваха... Защищали, не ведая страха.
/ /
Каждый раз, открывая для себя новую, украинскую Константиновку, удивляемся инициативе и энергии наших людей. За 6 лет войны, казалось бы, мы узнали и написали о многих наиболее интересных местных воинах АТО. Ан нет.
/ /
"Про добробаты — одни только маты", — думає влада, бо як були ригами-ворогами, так і залишилися, — говорили хлопці-добровольці, з якими ми спілкувалися на горі Карачун, де 14 березня обласна влада відмічала День українського добровольця. — Мало цього, знаєте, чому державою обрана ця дата?
/ /
Я себе не називаю, бо не вважаю необхідним. Як тільки звільнили Костянтинівку, взяв монатки, харч та пішов воювати. Але зараз не про це...
/ /
"Про добробаты - одни только маты", - думає влада, бо як були ригами-ворогами, так і залашилися.
/ /
21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
Федір Мисюра, воїн ЗСУ, 80 бригада, яка була розташована в колишній костянтинівський сьомій школі, кіборг:
/ /
Долг неподконтрольной украинской власти территории перед "Водой Донбасса" на начало 2020 года превышает 41 млн евро. Такую цифру председатель Донецкой военно-гражданской областной администрации Павел Кириленко озвучил в ходе общения министром иностранных дел Дании Йеппе Себастианом Кофодом.
/ /