Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

За ініціативою учасника АТО, ветерана українського руху за Незалежність, члена ВО "Свобода" Ігоря Резенко (Ковбой) школи та дитячі садочки Костянтинівської громади (в т.ч.
/ /
Як завжди, перед Новим Роком редакція “Провінції” разом з друзями з Товариства ім. О.Тихого, ВО “Батьківщина” відвідала наших хлопців “на нулі”.
/ /
  Привезли їм головне - двох братиків-цуциків, які дуже їм потрібні, як дзвіночки. Ворог нагліє. Недавно снайпер вбив хлопця з 72-ї. Перемир'я... Місцеве населення неоднозначне. Ми ж знаємо своїх... Привезли ялинку. Нарядили. 
/ /
Ми це згадали тому що на запит Обладміністрації надати свідчення того, які заходи були проведені під час Революції Гідності у 2013-2014 роках, наш міськвиконком відправив у тому числі згадку про цю подію - 25.03.2014.
/ /
В цьому році практично разом будуть відзначатися дві революції, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в історії - 22 листопада Помаранчевої революції 2004 року та 21 листопада Революції Гідності 2013 року.  
/ /
Пропуск лиц и транспортных средств через линию разграничения на Донбассе во всех КПВВ в районе ООС восстанавливается завтра, 10 ноября, начиная с 8.00, в соответствии с решением командующего Объединенных сил. Об этом сообщил пресс-центр ООС.
/ /
Нам подзвонила відома журналістка Марина Баранівська (https://ukranews.c
/ /
Новітні ініціативи влади щодо встановлення миру вже почали дратувати навіть мешканців прифронтових міст. Тож чергова заява представника ТКГ Л.Кравчука збурила активістів Бахмута.
/ /
Саме так можна охарактеризувати події, які відбулися минулого тижня і сколихнули всю Україну.
/ /
Щойно ми повернулися з хірургії п'ятої лікарні де більше години йшла операція по травмам, які отримала в результаті вибуху розтяжки на своєму подвір'ї відома полонена рашистів Валентина Бучок (ми про неї писали -
/ /
20 июня переселенка и бывшая пленница боевиков Валентина Бучок попала на растяжку возле калитки своего дома.
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
Ветеран АТО Геннадій Попелюський ("Провінція" провела з ним велике інтерв'ю у примірнику №
/ /
День Победы не будет прежним – Как при Кучме и Лёне Брежневе. По душе пошла тонкая трещинка – Не хочу шашлыков и Льва Лещенко! В этот день прочитаем молитвы По героям донбасской битвы - Краматорск, Лисичанск, Волноваха... Защищали, не ведая страха.
/ /