Цитата недели

Про таке

Олександр Меланченко, по поводу назначения директора коммунальной стоматполиклиники В.Лигостаева:
/ /
Олександр Меланченко, про святкування Дня Перемоги 9 травня:
/ /
О.Бик на шевченківські дні: ...Зазбиралось на дощ, а п-чити ще далеченько. І дорога убита, неначе дорога АТО. На узбіччі стоїть голосує попутніх Шевченко. Я спиняю і він підсідає до мене в авто.
/ /
Главный врач, руководитель КНП Константиновского райсовета «Константиновский районный центр первичной медико-санитарной помощи» Н.Лихтенштей по поводу волнений населения по короновирусу и пропажи в аптеках защитных масок:
/ /
Євген Шаповалов, голова Донецького обласного товариства імені Олекси Тихого про Дружківські органи місцевого самоврядування:
/ /
Федір Мисюра, воїн ЗСУ, 80 бригада, яка була розташована в колишній костянтинівський сьомій школі, кіборг:
/ /
"У нас відкритий ринок житла. Це може привести до того, що олігархи скуплять всі квартири і виженуть людей на вулицю. Не можна надавати право скупати квартири, загальною площею в сумі, більш ніж 200 кв. м. Пропоную заборонити купівлю-продаж житла. Щоб людей не викидали на вулицю.
/ /
Секретаря Костянтинівської міської ради Ю.Разумного, який отримав за останні роки більше мільйона гривень зарплатні від держави, на святкуванні 60-річчя Школи мистецтв, понесло: «В сегодняшней ОПОЛОУМЕВШЕЙ СТРАНЕ работа в Константиновской школе искусств это не работа, а подвиг!»
/ /
Секретарь горсовета Ю.Разумный о решении проблемы отсутствия снега в городе:
/ /
Председатель ДонОГА Павел Кириленко на заседании коллегии облгосадминистрации:
/ /
Голова обласної організації партії "УКРОП", підприємець Олександр Меланченко:
/ /
- Мы проверяем реальную зарплату в хозяйствах и я не хочу, чтобы это было игрой за счет уменьшения количества официально оформленных работников. В жизни не поверю, что комбайнер пашет за 4178 гривен! Мы все прекрасно знаем, что они получают по 30-40 тысяч в месяц!
/ /
Юрист райадміністрації на нараді проінформував: “16 липня вступив в силу Закон Про забезпечення функціювання української мови, як державної.
/ /
Секретарь Горсовета Ю.Разумный по поводу окончания отопительного сезона:
/ /