Ебаут головний сарай

Тут гарна дискусія розвернулася щодо пам'ятника С.Давидову (сарай на головній площі) - що з ним робити Селені, яка його власник.

Селена зараз при владі, тому, слава Богу, хоче приймати рішення, щоб йшло на користь і собі і громаді.

Але є побоювання, що рішення цього питання, як завжди в нашому місті, упреться в вузьке розуміння ситуації. Тобто, наприклад, чи дасть це швидкі гроші, чи, що ще гірше, сподобається нашим волающим бабушкам. 

Я би запропонував глянути ширше:

1. З точки зору комплексу всієї площі - з Палацом, ялинковим сквером, майданом - ця будівля стоїть у дороги і практично не буде заважати, але треба її зробити часткою комплексу і заходів, що будуть тут проводитися.

2. З точки зору туристично привабливого об'єкту, якого бракує нашому місту. Треба щось таке, щоб стало нашим брендом. Щоб цього більше ні в кого не було. 

3. Щоб взагалі, це стало чимось обєднуючим не тільки це місце, але й, взагалі всіх мешканців.

І такою штукою може стати тільки одне - щось типу (назва не найкраща, тому потребує окремого конкурсу) КАЗКАВОГО КАФЕ.

Тут відразу бізнесмени падають в обморок, що це не рентабельно. Але ви не хочете чути і бачити далі. Насправді пропонується зробити базу, головну частку майбутнього грандіозного Фестивалю-ярмарку ДОНЕЧЧИНА КАЗКОВА.

Це вже давно опрацьовується  культпрацівниками -написан проект такого культурного простору, вже зібралася ціла купа казкарів Донеччини - 

http://konstlib.net/index.php?do=search

Вже й допомогати нам в цьому готові деякі відомі казкарі, гонорові галичане:)

Тому, чому б не зробити цю КАЗКОВУ КАЛИБУ візуалізацію цього Фестивалю.

Нагадаю, що тема Фестивалю абсолютно міжсекторальна, міжмультікультурна та міжвікова - в ньому будуть приймати участь всі члени громади - від дітсадочків, закладів культури, освіти, дасть поштовх розвитку малого бізнесу і ще багато чого.

І головне - це мінімум коштів (казки й так використовуються в дитсадка, школах, танц, ізо, муз, хендмейд колективах) і максимум ефекту. 

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЦЕ ЗРОЗУМІТИ ТРЕБА ТІЛЬКИ ПІДНЯТИ ГОЛОВУ ТА ВІДКРИТИ ОЧІ!

Тоді ви побачити, як тут оживуть наші (це так важливо, щоб всі знали, що вони наші!) Коза-дереза, Жаба-мандрівниця, Петро та вовк, Щедрик, Сніжна королева, Джалалапіта, Ось та Ась, Заячий пастух та безліч неймовірних казок та казкових героїв, що мають відношення до нашого краю!

Остання вішенька на конті-тортику - дайте Конті під фірмовий магазин-кафе!

Ні - образилися місцяне, тільки не Конті, у них все на пальмовому маслі!

Тоді, блін, Рошен. Мені з ЄС домовитися?

Comments

 

Ніколи не купую виробів «Конті»

Купую тільки «Рошен».

Вчора в магазині «Рошен» жіночка хотіла купити конфет. А конфет немає. Одні цукерки. Так і пішла ні з чим. Плакали всім магазином. І Порошенко заплакав, і я заплакав і шоколадний заєць на полиці теж заплакав.