В Константиновке Омельянович начал набор в хоккейную команду?

Євген Шаповалов 17 октября:

Сьогодні у Дружківку приїздили на відкриття Льодової арени Вілкул, Колєсніков і Омєльяновіч. Останній не був на своєму окрузі рівно рік. На Дружківку, Костянтинівку, Костянтинівський і Красноармійський райони у Омєльяновіча одна приймальня - у Костянтинівці на проспекті Ломоносова, та й та постійно закрита. Але "відкрити" такий об"єкт приїхали всі. Вражала кількість партійної символіки ПР. Навіть бордюри синьо-білі! У людей може скластися думка, що ту арену збудовано на кошт партії Регіонів. А зроблено все за наші гроші.
Але мова, навіть, не про це. Дороги в місті жахливі. Один російський класик називав нашими бідами дураків і дороги. Але я точно знаю, що дурнів у всіх країнах - однаково багато. А ось дороги погані тільки у нас...
Так от на відкриття арени, і не так до відкриття, як до приїзду високого начальства, в місті "поремонтували" дороги, але як!..ю Всі ямки засипали якоюсь сумішшю бруду й щебню, яку потів укатали самі машини.
Так, тепер з Дружківки у Олексієво-Дружківку можна доїхати утричі бистріше, ніж до "ремонту". Але що ж буде після першого ж дощу? А сьогодні навечір він пішов. Дороги знов не буде, і гроші, які на все були затрачені вийшли у пустку?!
Це не марнотратство, не нехлюйство, не "дебілізм", - це пряма злодійна халатність, безгосподарність, окозамилювання і шахрайство!