Навздогін за статтею минулого місяця

Зателефонував знайомому, з яким подорожував навколо будинку №136, який не дуже зручно вмостився на проспекті Ломоносова:

– Що-небудь змінилося за місяць у вашому будинку після моєї статті у «Провінції» «На паркані теж дещо написане, а за парканом нічого такого немає»?

– Анічогісінько!

– Може хоча б хтось приїздив чи приходив подивитися на будинок? – питаю.

– Нікого не було. Ані на мерседесі, ані на велосипеді, ані пішки.

– Ми, мабуть з тобою, друже помилилися і обрали неправильну тактику, – зізнався я.

– Як же діяти надалі?– розгублено промовив мій комунальний страждалець.

– Ми з тобою, друже повинні обрати іншу стратегію і звернутися конкретно до винуватців ситуації, – оптимістично заявив я.

Ми не станемо звертатися до міського голови Давидова С. Д. Чуєте Сергію Дмитровичу? Бо ми впевнені, що вашою функцією є лише вітання із різними святами, а не керування містом. Містом управляє секретар міськради Юрій Григорович Розумний. Дуже розумний! Судячи з його Декларації.

Отже, почнемо. Агов, де ви усі слуги народу заховалися?

Почнемо з начальниці Костянтинівського відділення поштового зв’язку Кондрашової Валентини Миколаївни. Вам не соромно за іржаву перекособочену поштову скриньку на будинку №136? Уявіть собі таку картину маслом. Ви прибули на роботу із закопченим обличчям, у брудному одязі та дірявих мештах. Та поштова скринька – це ваше обличчя, а точніше, за словами одного урядовця, «морда лиця».

Другим у нашому переліку осіб, котрі не переймаються потребами мешканців міста, простіше кажучи, плюють на ці потреби є Копильцов Олег Володимирович. Це його підлеглі, повісили провід, який подає електрику в будинок №136. Дітки, обдаровані різними талантами, вважають що цей провід підвісили на деревах так низько спеціально для них. Вони гойдаються на ньому наче на гойдалці. Це зовсім безпечна гра, напруга невелика, лише 380 вольт.

Кожного разу, коли виходить з ладу кабель до будь-якого будинку пан Олег, виправдовуючись відсутністю нового для заміни, розвішує провід на деревах. Йому невідомо, що майже більш ніж півсотні років електрики знають методи пошуку місця пошкодження кабеля та існують різні прилади для цього. Ні, він вважає, що тільки повна заміна врятує ситуацію. А уявіть собі Олеже Володимиривичу – вийшов з ладу трансатлантичний кабель між Європою і Америкою. Специ, схожі на ваших, замість пошуку місця пошкодження і ремонту, повісять новий над океаном. Уявили? Отож.

Начальник Костянтинівського управління з газопостачання та газифікації Ковтонюк Іван Іванович, наслідуючи своїх попередників, вже п’ятдесят років сперечається з Гонтаренком – хто повинен фарбувати газові труби. Поки триває суперечка, їх ніхто і не фарбує. З Жека, взагалі пропонують мешканцям самим фарбувати. Ці недолугі радники не відають, що фарба для газопроводу має бути особливою і за якістю і за кольором.

Про Тепломережу міста, якою керує Сирохін Олександр Анатольович, помовчу. Бо тарифи за опалення такі, що можна кожну трубу обернути золотою фольгою, та гроші ще й залишаться. А закрити власний колодязь, взагалі вартує копійки. Тільки не виправдовуйтеся. Я знаю що тарифи встановлює НКРЕКП, чиновники якої теж не бідують.

Начальнику СЕЗ Гонтаренку надам добру пораду – викреслити з Уставу СЕЗу пункти:

організація технічного утримання, експлуатації ї ремонту житлового фонду комунальної власності;

організація капітального ремонту житлового фонду комунальної власності;

організація безперебійної роботи систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення, енергопостачання, газопостачання;

розгляд пропозицій, заяв та скарг споживачів з приводу надання житлово-комунальних послуг і здійснення необхідних заходів в межах своєї компетенції,

Чому викреслити? Тому що це суцільна брехня. А брехня навіть в Уставі залишається брехнею.

Шибки розбиті і одинарні, сходи зруйновані, двері з фанери, територія не прибирається, траву не косять, старі дерева не зрізують, на будинку страшні тріщини, внутрішні мережі водо-теплопостачання і каналізації не ремонтують 57 років. Звичайно, територію можуть прибрати і мешканці будинку, але за що тоді вони сплачують СЕЗу?

Ви дочекаєтеся аварії як у Дрогобичу. Цікаво, де розташована совість у Гонтаренка? А може її зовсім немає?

Про Водоканал і Укртелеком помовчу, бо це окрема тема.

Yaroslav