Беркут, зрада - синоніми...

Надаю Вашій увазі відео Донецька, вул. Артема, на початку березня 2014 (!) року.
Легіони завезених з районів і міст Донбасу "протестувальників" кричать "БЕРКУТ!". Видно, що це зігнані з ахметовських заводів кріпаки, бо самі не знають де у Донецьку знаходиться СБУ і питають про це перехожих. https://www.youtube.com/watch?v=zz1ntdLbF5g

Саме "Беркут" став в Україні символом ЗРАДИ! Беркут безжалісно і методично бив і розстрілював хлопців на Майдані наприкінці лютого 2014 року. А навесні 2014-го сприяв захопленню російськими диверсантами виконкомів і відділів міліції донбаських міст.
Зараз той же Беркут стоїть на блокпостах і перевіряє машини. Хіба можно довіряти цьому підрозділу? Але ж зрада в його традиціях чи не головний приоритет?
Сьогодні через блокпост між Часів-Яром і Артемівськом, на каналі, у відпустку з Станиці Луганська їхали хлопці з Дніпропетровська. Беркутівці зустріли їх, як кровних ворогів. Вимагали пароль, якісь спецдокументи, про які й самі, мабуть не чули... А тим часом повз них без перевірки пропливали десятки машин, бо платили за проїзд соляркою й бензином.
І Беркут, і ДАІ, які сьогодні у великій кількості стоять на дорогах тільки компроментують українську владу.
Беркут - жив, Беркут - живе, Беркут - буде жити?!
Фото з "Беркутом" зроблено 30 березня 2015 року на блокпості на каналі біля повороту на Часів-Яр (Артемівськ).

Беркут, зрада - синоніми...