Поздоровлення з поразкою

Не голосували депутати партії регіонів, фракція Литвина і комуністи, крім 8 депутатів, за новий бюджет на 2008 рік. Вони були проти відновлення 62 законів, які повертали пільги багатьом категоріям людей. Вони вважали, що ці закони, які партія регіонів разом з комуністами і соціалістами відмінила, дозволить їм й надалі багатіти. Їм дуже не сподобалась відміна подорожчання газу для населення.

Вони боялись, що новий бюджет покладе край тим, хто корупційно торгували землею наліво й направо, набиваючи власні кишені. Вони також були проти пільгового оподаткування сільськогосподарського виробництва.

Особливо, депутати партії регіонів, литвінівці і частина комуністів були проти відновлення енергетичної безпеки держави і проти збереження найбільшого скарбу України — газотранспортної системи. Тому й довели «Нафтогаз України» майже до банкрутства.

Партія регіонів, фракція Литвина і частина комуністів були проти зростання заробітної плати кваліфікованих працівників — лікарів, працівників науки, культури, вчителів.

Не подобалось цим антиукраїнським партіям збільшення видатків Пенсійного фонду на 10 мільярдів гривень — майже на 40 відсотків. Їм не подобався новий підхід до нарахування пенсій в залежності від стажу роботи і середньої зарплати. Їм не сподобалась відміна середньої зарплати 306 грн., що була встановлена Януковичем, всупереч Закону ще в кінці 2003 р.

«Провинция» №52 від 24.12.2003 р. надрукувала мою критичну статтю «За домовленістю із статистикою…», в якій я зауважив:

«Постановою Кабінету міністрів № 1763 від 20 листопада 2003 (Урядовий Кур’єр № 231 від 06.12.2003 р.), яка цинічно має назву “Про заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян” на пенсіонерів вилили цілу діжку лайна. Пункт 2 цієї постанови виглядає так:

“Погодитися з пропозицією Державного комітету статистики та Пенсійного фонду щодо застосування під час перерахунку пенсій відповідно до статті 43 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (1058-15) показника середньої заробітної плати за 2002 рік на рівні 306,45 гривні”.

Поки не було цієї постанови, згідно із законом при перерахунку, для отримання розміру пенсії, середній коефіцієнт множився на середню зарплату 375,90 грн., а тепер на 306,45 грн. Оцініть втрати».

Партія регіонів спочатку відмінила пільги дітям війни, а потім, після рішення Конституційного Суду, майже півроку не виплачувала надбавку до пенсії. Отже, відновлення дії Закону «Про соціальний статус дітей війни» не сподобалось цій партії, та її сателітам.

Особливо не сприймали ці депутати суттєвого збільшення стипендій для студентів.

Партія регіонів колись виділила по 50 грн. на відновлення заощаджень. Отже, хіба сподобається бюджет, в якому передбачено по 1000 грн тобто у 20 разів більше?

Дуже не хотіли депутати з партії регіонів, литвінівці і частина комуністів повертати шахтарям заборговані 500 мільйонів гривень. Мабуть саме цей пункт в бюджеті змусив лише 8 депутатів від фракції комуністів проголосувати за бюджет.

Як колода в оці муляло депутатам з фракції регіонів обмеження пенсій у 10 тисяч гривень високопосадовцям та іншим, що примазались до них. І, звісно, не сподобалась ліквідація пільг тим, у яких за останні 6 місяців доход на одного члена сім’ї перевищуватиме величини доходу, що дає право на соціальну пільгу. Це, якщо я не помиляюсь, приблизно 810 грн., 891 грн., і 1215 грн., в залежності від категорії пільговиків.

Отже, поздоровляю усіх, хто голосував за партію регіонів, Литвина і комуністів, з поразкою. Поразка цих партій ще трохи наблизить Україну до рівня життя соціально-справедливих країн. Поразка на виборах цих партій ще раз доводить про мудрість нашого народу. Звісно, не в усіх містах України люди такі мудрі. Зі своєї сторони я поздоровляю з поразкою городян мого міста. Особливо пенсіонерів. З поразкою вас!

До речі. Можливо, в нашому місті знайдеться хоча б одна принципова і чесна людина, яка голосувала за партію регіонів, литвінівців, комуністів. То ця людина може прилюдно відмовитись від добавки до пенсії і одержання 1000 грн. в Ощадбанку. Цій чесній і принциповій людині потрібно написати заяву до Пенсійного фонду про відмову від належної йому пенсійної надбавки. Мовляв, я не голосував (не голосувала) за помаранчевих, і з принципових міркувань відмовляюсь від отримання 1000 грн. від Ощадбанку, а також від надбавки до пенсії. Залишаюсь, мовляв, білим і пухнастим. Думаю, жодна газета не обмине увагою такого героя, і його прізвище, а може навіть фотографія, красуватиметься на перших сторінках видань.

ЯРОСЛАВ. [email protected]

Comments

Президент Виктор Ющенко заявляет, что деятельность правительства привела к росту инфляции. "Рост инфляции значительно ускорился в январе 2008 года и достиг 2,9%, что в годовом измерении равно 19,4%", - заявил Ющенко, ссылаясь на записку от Нацбанка. "Ситуация, на мой взгляд, очень серьезная", - подчеркнул он. По его словам, причиной этого являются "залповые выплаты социального характера в конце 2007 и в январе 2008 года".

Президент Украины Виктор ЮЩЕНКО в ближайшее время совместно с Ощадбанком и Министерством финансов намерен проанализировать результаты выплат обесцененных сбережений граждан.

Как передает корреспондент УНИАН, об этом он заявил сегодня во время совещания с председателями областных государственных администраций.

«За сутки-двое мы закончим анализ и получим более полную реакцию Ощадбанка и Минфина», - сказал В.ЮЩЕНКО.

В то же время, по словам главы государства, если серьезно проанализировать определенные цифры, то Украина стоит «перед очень серьезным вызовом». «Я бы сказал слово «очень» трижды. У нас такого еще не было последние восемь лет», - сказал Президент.

Хорошо в одном из комментариев было сказано: "...некоторые из них банку с тушонкой не могут расскрыть, а вы..."

   А чому пан Ярослав пише, що  ".. від отримання 1000 грн. від Ощадбанку, ..." це що подарунок, чи люди мають отримати свои гроши, в уцененном в 6 раз виде , которые у них отобрали 17 лет назад.

Пока будет деление на Украине на наших и других, не будет хорошей жизни. Критику неплохо бы начинать с покаяния перед народом. Расказать о своих злочинных-подвигах, которых ох было, как ни мало,

а после с чистой совестью обличать других. Тогда может и поверить народ.

Вот пейсатель пишет - "Вони були проти відновлення 62 законів, які повертали пільги багатьом категоріям людей."

И вот результат.

А чем же ветераны войны так мешают померанчевому правительству. Видимо мало этим оранжопым бабла, раз решили унизить еще и ветеранов. Нет слов. 21. У Законі України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” в) доповнити частиною шостою такого змісту: „Пільги, передбачені пунктами 4, 5, 6, 7, 17 та 19 частини першої цієї статті надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний доход сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищував величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу збільшену на коефіцієнт 1,2 у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України”;

Так льготы оказывается прошлое правительство отменило.