«DRUZI» та ГО «Місто-Сад» запрошує усіх кіноманів Костянтинівки на «Кіносхідці»

10 червня о 19:30 команда «Вільного простору «DRUZI» та ГО «Місто-Сад» запрошує усіх кіноманів Костянтинівки на «Кіносхідці» (сходи кінотеатру біля скверу «Тихий»), де відбудеться показ фільму «За кров до перемоги» режисера Бена Ягера (2016).

Ця епічна кінострічка оповідає про реального боксера на ім'я Вінні Пациенца, відомим також усім любителям боксу, як «За кров до перемоги». Він пройшов дуже нелегкий шлях професійного спортсмена і є екс-чемпіоном світу у двох вагових категоріях. На піку своєї популярності, коли всі мислимі регалії належали йому, і весь світ був біля ніг цього талановитого бійця, Пациенца раптово стає жертвою жахливої автокатастрофи, що тягне за собою страшні наслідки.

Друзі, приходьте на Кіносхідці відновлювати традиції кінопереглядів у місті, розвивати публічний простір, дізнатися більше про історію Вінні.

Нагадаємо, що «Кіносхідці» є одним із проектів переможців програми «Urban Actions». Програма реалізується спільно Goethe-Institut в Україні, British Counsil в Україні та CANactions.

У 1960 році в центрі Костянтинівки Євгеном Лимарем збудований кінотеатр в класичному стилі. Великі зали кінотеатру забарвлені в блакитний та рожевий кольори. Репертуар задовольняє юного та дорослого глядача.

А у 2017 році ми хочемо відновити традицію костянтинівців ходити в Кінотеатр!