Наша поліція врятувала будинок від вибуху!

8 вересня голова Костянтинівського суду А.Міросєді виніс вирок по ч.1 ст. 263 КК України “Кримінальні правопорушення проти громадської безпеки. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами” мешканцю Торецьку, який до цього був неодноразово судимий за шахрайство, подібні злочини та відсидів на загал 8 років за ґратами.  

Зараз йому дали 3 роки позбавлення волі та звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням строком на 2 роки, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки з покладанням обов`язків з`являтися для реєстрації.

Суд з’ясував, що звинувачений на початку травня цього року проходив по вул. Мірошниченко в районі розташування автодорожнього мосту, де у траві біля паркану побачив поліетиленовий пакет з корпусом гранати Ф-1, який був споряджений вибуховою речовиною, а також уніфікований запал ручної гранати, модернізований, дистанційної дії типу УЗРГМ-2, який споряджений вибуховою речовиною.

Все це чоловік приніс та сховав у кущах поблизу будинку № 166 по вул. Інтернаціональній. А 21 травня прийшов та поклав боєприпаси до кишені куртки, щоб перенести все до цього будинку, де мешкав. Але тут же був затриманий поліцією! На питання правоохоронців щодо наявності заборонених речей і предметів повідомив, що має при собі гранату і запал, які добровільно видав. Призначаючи покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, відомості щодо особи обвинуваченого, обставини, що пом`якшують та обтяжують покарання — щире каяття. Суд стягнув з засудженого у відшкодування втрат на залучення експертів 1634 грн. 50 коп. та постановив знищити речові докази - осколки гранати Ф-1.

За матеріалами реєстру судових рішень.