У РЛП "Клебан-Бик" поповнення!

22 травня - Міжнародний день біорізноманіття. Біологічна популяція деяких видів тварин та птахів скорочується з кожним роком. Близько 60% екологічної системи деградує або використовується бездумно. Біологічного втрати ведуть до тяжких наслідків.

Але у нас в регіональному ландшафтному парку "Клебан-Бик" навпаки - сталася радість! Пара лебедів, за якими науково-дослідний відділ спостерігає вже другий рік, знову стала більшою. У них вилупилось 6 пташенят.

Ще з березня ми спостерігали, як лебединя висиджувала яйця. Після 45 днів з них повилупилися пташенята. А тепер ми спостерігаємо, як турботлива мама піклується про свою малечу. Зараз вона вчить їх плавати, а потім літати. Через 3 місяці вони “стануть на крило” та полетять.

Завдяки квадрокоптеру нам вдалося відзняти цю милоту. Але птахи сприймали його як хижака, тому лебедята забиралися мамі на спину та ховалися під крилами.

Через 2-3 роки вони, як у казці “Гидке каченя” стануть білими.

Тож, давайте замислимось над важливістю збереження біорізноманіття нашої Планети!

У зв'язку з пом'якшенням умов карантину, з 16.05.2020 на екологічній стежці "Клебан-Бик", на 2-х оглядових альтанках та на стоянці для туристичного транспорту на трасі Слов'янськ — Донецьк — Маріуполь (км 56 + 800) дозволено безпосередній прийом відвідувачів за умови забезпечення засобами індивідуального захисту.

"Клебан-Бик" чекає відвідувачів. Приємного відпочинку.

Науково-дослідний відділ РЛП "Клебан-Бик".