Информация по основным направлениям финансирования за счет средств городского бюджета в 2015 г.

За січень-серпень 2015 року до міського бюджету надійшло доходів у сумі 256,9 млн.грн., у тому числі власних податків та зборів у сумі 59,1 млн.грн.

Планові показники перевиконані на 3,3 млн.грн. або на 6% (по податку на доходи фізичних осіб, акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів, платі за землю, єдиному податку) за рахунок зміни бюджетного та податкового законодавства та проведеної роботи виконкомом міської ради по наповненню міського бюджету та вишуканню додаткових джерел надходжень.

Додатково отримані кошти за відповідний період спрямовані на виплату заробітної плати робітникам бюджетної сфери міста.    

Частина коштів загального фонду у сумі 1,5 млн.грн. передано до спеціального фонду міського бюджету та з надходженнями спеціального фонду направлені на проведення капітальних ремонтів і придбання обладнання довгострокового користування для дитячих садків та шкіл, установ охорони здоров’я, закладів культури, проведення ремонтів житлового фонду та благоустрій міста.

Видаткова частина загального фонду міського бюджету за 8 місяців 2015 року склала 242,8 млн.грн., у тому числі по загальному фонду з трансфертами з держбюджету - 232,7 млн.грн., по спеціальному фонду - 10,1 млн.грн., що на 41,4 відсотка більше проведених видатків аналогічного періоду 2014 року.

На соціально-культурні заходи спрямовано коштів у сумі 118,1млн.грн., або 86,2%.

На першочергові витрати за звітний період спрямовано коштів у сумі 126,9 млн.грн., або 92,4 %.

Витрати по соціальному захисту населення за звітний період склали 98,2 млн.грн., у тому числі за рахунок субвенції державного бюджету – 94,7 млн.грн. і були спрямовані на:

— допомога дитячим будинкам сімейного типу — 0,6 млн.грн.;

— утримання центрів сім ї та молоді — 0,1 млн.грн.;

— утримання територіальних центрів для людей похилого віку — 1,2 млн.грн.;

— відшкодування пільг, субсидій, допомоги дітям,пільговий проїзд — 94,1 млн.грн.;

— інші заходи по соціальному захисту населення — 2,1 млн.грн.

Виконкомом міської ради провадяться заходи по своєчасній виплаті заробітної плати робітникам бюджетної сфери. Станом на 01.09.2015 року прострочена заборгованість з виплат по заробітній платі відсутня. Також відсутня заборгованість по енергоносіям.

Начальник міського фінансового управління Т.В. Кукліс