І знов тепло і знов всі недобачають крадіжку пісковика

Доброго дня, пишу як небайдужий громадянин держави, який втомився дивитись на те, що влада та керівництво в Костянтинівському районі змінюється, а «кришування» старих схем залишається.

Наприкінці 2019 року до нас «завітали» нові очільники райдержадміністрації та національної поліції, що мало б означати кінець старим схемам та перекриття кисню бандитським угрупуванням міста та району. Однак, й цього разу ми споглядаємо бездіяльність наших нових «високо» посадовців майже у всіх починаннях.

Не виняток став і початок сезону незаконного видобутку так званого дикого каміння - пiсковика, що являється надрами держави та повинно охоронятись законом й приносити дохід в державну казну, а не набивати кишені бандитів та хабарників.

Я неодноразово виїздив в напрямку піщанників. Бачив, як там його видобувають. Хлопці з кийками кожен день товчуть камінь. На тому місці, що на Молочарці і на тому, що за ветсанзаводом. Навіть, якщо пішки пройтися, щоб без авто, то можна їх застати.

Останній раз троє чоловік було на самій крайній точці, як в сторону Олексієво-Дружківки. Коли ми з товаришем підходили, хтось втікав, хтось з нами розмовляв. Розповідали, що, нібито, для власних потреб добувають. Але це брехня. На вул.Жовтневій цілий склад цього камiння!

Не розумію невже і нові посадовці стали заручниками системи і їхня бездіяльність це занурення в старі схеми та отримання незаконного прибутку.

Задумайтеся...

Костянтин Коломиєць, переселенець.