Наше свято

21 листопада нове свято в історії України — День гідності та свободи. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко. До цього подібне свято в нас вже було. Після Помаранчевої Революції, за Указом Президента Ющенка, 22 листопада ми святкували День свободи. Але наступний президент Янукович свободу не любив — інакше не відмінив би свято та не втік би з країни.

Рік тому, теперішній громадянин РФ, мешканець Москви, Янукович, перебуваючи на посаді Президента України (досі дивуюся — як він там міг опинитися?), хотів обдурити весь український народ і не підписав асоціацію з Євросоюзом. Цього йому виявилось мало. Далі він показав, що не погоджуватися з ним не тільки не можна, а ще й небезпечно, натравивши озвірілий “беркут” на мирних студентів.

Український народ не міг більше терпіти такі знущання над собою, та показав колишньому арештанту, хто в країні господар. Події, які були далі, гадаю, ви всі прекрасно пам`ятаєте. В боях на Грушевського та Інститутській зароджувалося нове покоління українців. Вони, не шкодуючи не тільки свого здоров`я, а і життя, не дали тоді затягти Україну у прірву, а тепер тут, на сході країни, займаються тією ж справою — боронять Україну від московського шовінізму, імперіалізму, фашизму (чи як буде вірно назвати  цю “політику” кремлівського карлика).
День гідності та свободи, це, в першу чергу, - ваше свято. Сподіваюсь, українці ніколи не забудуть всіх тих, хто захищає їх Гідність та Свободу.

Слава героям України!

Любомир.