Урок - зворотній зв`язок

Вересень. Ранок прохолодний, але вдень ще припікає. Осінь ще не вступила у свої права, та ось-ось... Про це нагадує пожовкла трава та латки спаленого різнотрав`я у полях.

Перше вересня для мене особливий день. Вже сорок років я кваплюсь на шкільне подвір`я, де в цей день збираються як маленькі першокласники, так і впевнені випускники. Батькі учнів знову разом зі своїми дітлахами в цей день проживають свої шкільні роки, а діти просто радіють зустрічі після літнього відпочинку.

Та зовсім близько війна, а нам поталанило. Ми — острів міру, любові, добра і дитячих мрій. Сьогодні Перше вересня, і перший урок проходить під гаслом “Україна — єдина країна”.

1 сентября 2013 г. Новодмитровский лицей

Як розпочати урок, щоб не тільки слухали, а й почули, як зацікавити і створити зворотній звя”зок з моїми учнями, протягти ниточки-стежинки до душі кожного, які роблять вчителя і учня однодумцями?..

Головне, що хотілося поселити в душах дітей, — впевненість у краще майбутнє нашої Країни, непохитності цінностей, які дають нам розуміння єдиної могутньої держави, запевнити, що шлях до перемоги буде коротшим і ближчим, якщо ми об”єднаємося і допоможемо один одному в цей складний час. А переконливим фактом є збереження всіх тих привілегій, які надає Україна своїм маленьким громадянам, а саме: безоплатне харчування (1 — 4 класи),безкоштовний проїзд до школи та навчальна література в цей складний для країни час, надання всіх освітніх послуг дітям-переселенцям, що прибули з міст, зруйнованих війною.

Пролунав дзвоник. Урок скінчився, та попереду їх ще буде багато і кожен буде нести щиру любов до нашої України та впевненість в їі щасливому європейському майбутньому.
Слава Україні та її героям.

Український вчитель.