Невеселе, але еко-відкриття: багато учнів та ще більше вчителів на Новий Рік не хочуть і не придбають собі ялинку

Учасники нашого гуртку, учні 10-го класу, розпочали компанію «Жива ялинка». Головна мета – збереження живих ялинок, захист лісу від новорічних вирубок.

Вони проводять роз’яснювальну роботу серед учнів школи і мешканців Новоселівки. Байдак Ангеліна, Руммо Єлизавета, Зінчук Станіслав і Баталін Данило провели опитування серед учнів нашої школи і вчителів. Ми раді, що люди змінюють стереотипи, і цього року в своїх оселях штучну ялинку встановлять 40% опитаних, учнів і 33% учителів (всього опитано 176 учнів і 15 учителів). Хоча ще і багато хто купують сосни на  ялинкових базарах - 46% учні і 33% - учителі. Для нас стало несподіванкою, що 12% опитаних учнів та 27% вчителів не будуть ставити ялинку взагалі, дехто прикрасить кімнату ялинковим букетом, а дехто різдвяним вінком. У деяких учнів і вчителів ялинки є у дворі, то ж вони будуть прикрашати своїх красунь на подвір’ї.

У ході компанії ми розповіли про сучасне «ноу-хау» «Ялинка у горщику» і запропонували купувати ялинки у горщиках у спеціалізованих магазинах, а на весні висадити у землю.

До речі, в нашій школі актову залу на новорічні свята вже більше 10 років прикрашає штучна ялинка, яку ми зберігаємо для наступних свят (дивись світлину).

Гурток «Юні екологи», ЗОШ №9.