День працівника освіти

У першу неділю жовтня Україна святкує День працівника освіти. Не оминув це свято й «Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету».

Усе почалося з приїздом викладачів та працівників на територію технікума.  Хоч ранок видався й прохолодним, але студенти своїм запальним танком усіх зігріли. Сюрпризи продовжувалися і далі: вихованці вітали викладачів різнобарвними квітами, посмішками, побажаннями, а найголовніше те,що студенти вирішили зробити цей день особливим, проголосити самоврядування. Вихованці підійшли до цієї місії з усією відповідальністю, гідно виконували функції викладачів й адміністрації технікуму.

О 12:00 розпочалася урочиста концертно-розважальна програма, були запрошені почесні гості: керуюча справами виконавчого апарату Костянтинівській районної ради Тарасенко Н.В., заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Лоцман В.І. і найрідніші люди – ветерани викладацької справи ВП «КТЛНАУ». Танцювальні і пісенні номери впліталися в яскравий вінок привітань і конкурсів, святкова зала заграла веселковими квітами і сонячними посмішками. Дуже емоційною стала хвилина мовчання за викладачами, яких уже немає поруч, а також, присвячена подіям Бабиного Яру, яка нікого з присутніх не залишила байдужим!

Цей день для технікуму запам’ятається на весь навчальний рік, бо студенти ще раз переконали в тому, що праця кожного, хто віддає себе для процвітання закладу, найвища цінність.

Студентський комітет