Наш будівельний ліцей “У СТАДІЇ ПРИПИНЕННЯ”

18 січня співробітники Костянтинівського професійного будівельного ліцею (училище №39) для отримання інформації по своїх справах передивлялися держреєстр юр. та фіз. осіб та, випадково, наткнулися на те, що їх навчальний заклад знаходиться “У СТАДІЇ ПРИПИНЕННЯ”.

У реєстрі є й те, що головою комісії по припиненню діяльності призначено в.о. керівника КВПУ.

Цю реорганізацію практично робить Департамент професійно-технічної освіти Донецької облдержадміністрації, який представляє володаря цих закладів — Міністерство освіти. Співробітники відразу звернулися до нього за поясненням. Представники ДонОДА приїхали, але нічого більш, ніж написане сказати не змогли.

“Чому нас, 70 працівників ліцею, ніхто не питав і не попередив, чому не заслухали наші аргументи, — ображаються педагоги КПБЛ. — Чому нас ліквідували, а не те училище, бо у нас, на відміну від КВПУ будівлі сучасні, встановлене нове обладнання, ми виграли грант по конкурсу та отримали обладнання для швацької майстерні, завдяки Фонду Б.Колеснікова придбали сучасне зварювальне обладнання, сучасну кухню та інше. Реалізуються інші проекти від донорів та ПРООН. Ми зробили великий крок вперед БЕЗ ДОПОМОГИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ. Зараз у нас навчаються 279 здобувачів освіти за такими професіями: кухар, кондитер, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, швачка, оператор швацького устаткування, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, діловод, муляр, муляр-штукатур. І відкрите питання — чому Дружківське професійне училище приєднується, як філія, а нас “поглинають”? І хоча нам обіцяють, що всі співробітники залишаться, а юрист департаменту обіцяє працевлаштування через центр зайнятості, нас принижує такий підхід і ми будемо захищати свої права...”.

По інформації співробітників КПБЛ.