Невже наші вчителі та батьки нарешті почнуть писати проекти?

17 та 21 січня, на базі НВК "Ліцей" для педагогів і батьків було проведено тренінг "Секрети написання проектних заявок". Модератором тренінгу була громадська активістка з Дружківки Світлана Агаджанян. 

Під час тренінгу учасники ознайомилися з методологією написання проектів та способами їх подачі потенційним донорам. Навчені педагоги та батьки мають намір втілити ідеї в проекти, сподіваються знайти додаткові джерела фінансування навчальних закладів.

Захід організовано ГО "Точка доступу" в рамках проекту "Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБіВ". Проект підтримується Програмою розвитку ООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

"Після презентації системи відкритих бюджетів закладів освіти Open School in UA у Костянтиніві, — сказала Светлана, — освітяни міста дізнались про переваги та функціональні особливості використання відповідної програми для підготовки фінансових звітів, як щодо бюджетного фінансування, так і благочинних внесків з боку батьків. Зараз близько 4-х шкіл міста погодилися у тестовому режимі запровадити систему. А на цьому етапі ми вирішили допомогти їм опанувати основи фандрейзінгу".

Адміністрація Костянтинівського ліцею.