Школярі готуються до дистанційного навчання і електронних щоденників

З 15 по 22 січня, після закінчення канікул, учні костянтинівських шкіл будуть проходити навчання дистанційно. У тому числі і учні початкової школи.

Таким чином, діти будуть перебувати вдома весь період локдауна, який повинен завершитися 24 січня. До того ж, цей захід дасть можливість не продовжувати навчальний рік.

Напередодні Різдвяних свят в міськуо пройшла нарада з керівництвом шкіл з цього приводу. Кожен навчальний заклад обрав собі онлайн-платформу для дистанційного навчання, на котрому і будуть проводитися відео-уроки, презентації, викладатися завдання, в тому числі і письмові, додаткові матеріали.

— Зараз для нас актуальна робота по електронним щоденникам, — пояснила начальник управління освіти громади Ольга Барабаш. — Кожна школа вивчає варіанти щодо забезпечення оцінювання навчання в електронному вигляді.

Нагадаємо, в Міністерстві освіти України підписано наказ про введення в дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників і шкільних е-журналів (щоб скоротити обсяг бюрократичної роботи).

На даний момент протестований інтерфейс, через який можна буде отримати доступ до різних сторінок: дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання. Вся інформація буде заповнюватися вчителями, а за допомогою логіна і пароля батьки і учні зможуть отримати до неї доступ.

Власн. Інф.