Веб-дізайн — що воно таке?

У лютому на базі вільного простору «D.R.U.Z.I» стартував набір на курси веб-дизайну «Touch IT». Протягом трьох місяців учасники мали можливість не тільки отримати різноманітні знання з цієї сфери, а ще й виконати перші робочі замовлення. Ми поспілкувалися з Дмитром Корнієнко, шістнадцятирічним випускником цієї програми, який поділився своїми враженнями від навчання та подальшої роботи завдяки отриманим знанням.

— Розкажи як ти потрапив на курси?

— Раніше я ходив у вільний простір «DRUZI», на базі якого відбувалися курси, і коли я побачив оголошення про початок набору групи на курси веб-дизайну, я вирішив спробувати себе в цій сфері. Спочатку мені було не дуже цікаво, але потім це мене «затягнуло» і я прийняв рішення продовжувати вчитися далі.

— Що ви вивчали на заняттях?

— Спочатку ми дізнавалися як працює кожний інстурмент у програмі «Photoshop», а вже потім отримували базові знання у цій програмі та створенні сайтів. Вчилися також працювати із замовниками: як спілкуватися, як відповідати вимогам і так далі.

— Хто був твоїм замовником і який сайт ти зробив?

—  Я зробив сайт для туристичного села Олександро-Калиново. Моїм завданням було зробити такий сайт, який не просто був би, а приваблював людей і давав їм мотивацію відвідувати це місце. Щоб їм хотілося його відвідувати.

— Особисто ти дізнався щось нове про це село?

— Дуже багато всього! Спочатку я не знав де воно знаходиться. Але особливо мене вразив велосипед на 25 людей.

— Вже є якийсь вимірювальний результат твоєї роботи?

— Сайт ми поки що не запускали, тобто він не у вільному доступі. Але сподіваюся, що після цього багато людей дізнаються про Олександро-Калиново саме завдяки зробленому мною на курсах сайті.

— Чим ти хочеш займатися далі? ТобІ сподобалася робота у сфері веб-дизайну?

— Мені дуже сподобалася ця сфера, але я хотів би ще більше її дослідити, отримати більше знань. Наскільки я знаю, в «Друзях» також збираються робити курси верстки сайтів. Це дозволяє не просто створювати дизайн, а вже цілий сайт.

Також нещодавно сформувалася друга група учасників курсів. Так що будемо з цікавістю спостерігати за їхнім професійним розвитком і вже чекаємо на їхні роботи!

 Спілкувалася С.Пилипенко