Звернення щодо електронної петиції

Шановна громада!

В кожному українському місті у міськвиконкомах можна бачити портрети видатних людей, які стали Почесними громадянами міста, району, села. Це, перш за все, видатні діячі української історії та культури, сучасні герої, які загинули на війні з Росією.

Але наша влада спеціально не хоче цього робити, та ще й записали в Положенні про звання Почесного, що посмертно його надавати заборонено. Тому вам пропонується зайти на сайт міськради, знайти там рубрику “ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ” та підписати ту, яку ми розмістили. Це тільки початок — далі ми будемо вимагати надати це звання іншим загиблим героям, що мешкали у нас, - Олексі Тихому, Юрію Рясту та іншим.

Сподіваємося на підтримку.

Суть петиції - присвоїти звання Почесний громадянин міста (з проведенням всіх необхідних процедур, у тому числі змінення «Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Костянтинівки» з внесенням можливості присвоювати звання посмертно, погодження з родинами тощо): Сергію Ісаєву (народився та мешкав у Костянтинівці) - з початком війни активно долучився до волонтерського руху донбаського відділення ГО «Схід та Захід єдині», 2015 року добровольцем пішов до війська, 25 квітня 2016 року загинув під час виконання бойового завдання, по смерті залишив дружину та двоє неповнолітніх дітей. Посмертно нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня; Івану Зубкову (мешкав у Костянтинівці під час несення військової служби у 90 окремому аеромобільному батальйону 81 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, який зараз носить його ім'я), брав участь у деблокуванні підрозділів, що боронили Донецький аеропорт. Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Загинув унаслідок підриву бойовиками другого поверху нового терміналу. Нагороджено званням Герой України.

Ініціативна група.