Дизайн інтер'єру невеликого приватного будинку

З однієї сторони приватний будинок дає майбутнім мешканцям великий простір для фантазії, дозволяючи використовувати елементи майже всіх популярних стилів. Але з другого боку важливу роль відіграють розміри помешкання - наприклад, дизайн будинку з невеликим метражем опирається на класичні прийоми і способи фізичного та візуального розширення простору. Тому експерти студії сучасного дизайну Іоносфера радять використовувати рекомендації, перевірені спеціалістами зі світовим іменем.

Нюанси при оформленні будинку

Для міських квартир вибір напряму оздоблення, в основному, залежить від індивідуальних смаків мешканців. Але для заміських будиночків варто звертати увагу одразу на кілька факторів:

  1. Відповідність оформлення екстер'єру та інтер'єру. Продуманий інтер'єр будинку завжди враховує особливості конструкції і зовнішнього вигляду, щоб створити гармонічне оздоблення. Наприклад, для традиційних будинків з дерев'яного зрубу краще обирати екологічні етно-стилі та класичні аутентичні оформлення.
  2. Єдина концепція. Навіть маленький заміський дім має кілька кімнат, і для всіх них варто вибирати інтер'єр так, щоб витримувати одну центральну ідею. Це може бути схожа кольорова гама, подібні аксесуари чи меблі з однакових матеріалів.
  3. Вдала кольорове поєднання. Сучасний дизайн інтер'єру дому базується на спокійних, виважених кольорових сполученнях - в топі знаходяться пастельні відтінки, різні варіації білого кольору та різноманітні варіанти сірого та графітового. Для надання помешканню індивідуальності та яскравості дизайнери з Ionosfera радять вибрати 2-3 яскравих кольори, за допомогою яких вдасться створити окремі точкові акценти.
  4. Слідування вибраному стилю. Щоб краще розуміти, якого результату власник хоче досягти після ремонту, краще заздалегідь обрати один чи кілька основних стилів, елементи яких будуть застосовуватися для оздоблення. Це допоможе обирати основні предмети інтер'єру, кольорову гаму та навіть світильники і драпіровки.
  5. Помірність в декорі. Дизайн інтер'єру будинку невеликого розміру базується на мінімалістичному оздобленні, тому тут варто обмежити декоративні елементи, щоб запобігти перенасиченню та захаращенню приміщень.

Також сучасні експерти радять звернути увагу на предмети з багатофункціональним призначенням, які будуть не тільки прикрашати дім, але матимуть певне призначення.