Косметичні та оздоровчі процедури - які є переваги багаторазового чохла на кушетку

Можливо, нещодавно ви отримали медичну кваліфікацію масажиста, косметолога або будь-яку іншу, вибрали якісний масажний стіл або кушетку для огляду. В основному, ви вже готові до роботи, але щоб придбана річ служила набагато довше, а клієнти не переживали за чистоту, варто звернути увагу на багаторазові чохли. Вони мають попит вже довгий час, завдяки безлічі переваг. Яких саме, розглянемо у цій статті. А для того, щоб точно не помилитися у виборі і не загубитися серед безлічі непідхожих варіантів, рекомендуємо вибирати чохли від виробника Chila, всі продукти високої якості і відповідають своїй ціні. Також є можливість вигідного придбання оптом.

Різнобічні перспективи використання

Ось які функціональні, фізичні та конструктивні переваги забезпечують багаторазові чохли:

  • Підвищують термін експлуатації кушетки. Водонепроникні та міцні вироби дозволяють звести до мінімуму забруднення та максимально підвищити гігієну. Пролита рідина на незахищені косметологічні меблі може зіпсувати оббивку, і її буде важко очистити. Але одноразові чохли вирішують цю проблему, вони дозволяють не турбуватися про пошкодження та зосередитись на робочому процесі.
  • Гігієна. Одним із найважливіших критеріїв для клієнта є високий рівень гігієнічності, а чохол для кушетки допомагає у цьому питанні. Тому перш ніж запропонувати клієнту лягти або сісти на кушетку, важливо надягти на неї чохол, таким чином ви покажете, що дбаєте про здоров'я відвідувачів. Також багаторазові чохли економлять час на прибирання, чищення поверхні самої кушетки, особливо якщо міняти чохли вчасно.
  • Економічний зиск. Чохли для кушетки мають невелику вартість, особливо, якщо купувати їх оптом. Купуючи уживану кушетку, вироби з поліуретанового вінілу, з якого виготовляються і обшивки для процедурних столів, дають можливість не обшивати весь стіл заново. Ви можете просто покрити кушетку багаторазовим чохлом, що допоможе заощадити кошти
  • Зручність використання. По-перше, багаторазові чохли виготовляються у стандартних розмірах, що означає, що вироби підходять для більшої кількості кушеток. По-друге, завдяки вшитим гумкам чохол просто закріпити і він не сповзатиме або будь-яким іншим чином не пересуватиметься, сприяючі якісному виконанню роботи. По-третє, легко чистити, наприклад водонепроникний чохол можна помити гарячою водою з миючим засобом і провести дезинфекцію, а тканинний - замочити в мильному розчині та випрати в пральній машині при температурі від 60 градусів.

Тепер ви можете бути впевнені, що багаторазові чохли для кушеток, масажних столів і т.д. практичне та вигідне рішення для вашого бізнесу.