Укріплення берега дубом

Берегоукріплення дубом – метод посилення прибережних ліній усіх без винятку водойм. Він має не лише практичний ефект – дубова деревина прикрашає берегову лінію, дає можливість створювати оригінальні ландшафти. Зміцнення берегів у такий спосіб дозволить не дбати про контури водоймища як мінімум 20-30 років. І коштує послуга порівняно недорого, що приваблює багатьох приватників та представників бізнесу.

Замовляючи берегоукріплення дубом слід довіряти тільки перевіреним підрядникам, оскільки вони можуть гарантувати, що буде використана саме просочена деревина. Без спеціального просочення навіть такий міцний матеріал, як дуб, піддаватиметься зовнішнім впливам. Крім того, фірма з гарною репутацією завжди відповідає за експлуатаційні можливості зданого в експлуатацію об'єкта.

Укріплення берега дубом: переваги методу

Натуральне дерево – це завжди екологічно. Отже, люди та тварини, які споживають воду з водоймища, будуть у безпеці. Є ще ряд переваг берегоукріплення дубом:

  • економія коштів – дерево вважається одним із порівняно недорогих матеріалів, тому його можуть дозволити собі не тільки великі компанії, а й підприємці-початківці;
  • тривалий експлуатаційний термін – якщо дерев'яні конструкції правильно встановити вони можуть прослужити до півстоліття;
  • можливість швидко здійснити монтажні роботи – технологія відпрацьована давно, а сучасна спецтехніка дозволила набагато прискорити традиційні процеси.

Важливою є правильна попередня підготовка берега до зміцнення. Тому роботи мають виконувати лише навчені, досвідчені люди.

Етапи зміцнення берега дубом

За роки роботи спеціалісти SK Status розробили чітку технологію виконання робіт. Спочатку професіонал виїжджає на об'єкт, вивчає його, фіксує необхідні показники (площа території, склад та структуру ґрунту, течія у водоймі).

Наступним етапом проводяться вишукувальні роботи, об'єднані із створенням проекту. Робляться попередні розрахунки, передбачаються можливі проблеми та способи їх вирішення. Коли проект готовий, кваліфіковані фахівці приступають до підбору матеріалів. SK Status має налагоджені контакти з постачальниками, тому довго чекати на поставки не доводиться.

Монтажні роботи з укріплення берега дубом виконуються із застосуванням інноваційних технологій. Готовий об'єкт приймає замовник, і якщо його все влаштовує, проект вважається виконаним.