Якими квітами вшанувати вчителя?

Вчитель - це важлива людина у житті кожного, даруючи квіти https://camellia.ua/, хочеться зробити букет унікальним, доречним та дуже гарним. Для будь-якої події потрібні різні рослини, вони нададуть композиції більшої святковості. 

Випадки, коли квіти доречні

Розглянемо окремі випадки:

 1. Якщо це День народження молодого педагога, ідеальними будуть троянди, еустоми, гербери, ромашки. Для поважного віку оберіть кали, орхідеї, гладіолуси, хризантеми. Зверніть увагу, чоловікам дарують бутони темних відтінків, а жінкам ніжних.
 2. Важливе свято для всіх це 1 вересня, цей день буде у пам’яті довгі роки. Порадуйте вчителя яскравим, осіннім букетом із жоржин, айстр, гортензій, циній, аліссумів. Композиція не повинна стати важкою або великою, педагогу має бути зручно її тримати. У якості пакування візьміть крафтовий папір, прозору плівку або елегантний кошик.
 3. На День учителя, зробіть подарунок оригінальним, можна покласти рослину у круглу коробку або прикрасити декоративною сіткою. Підійдуть лілії, тюльпани, гербери, анемони.
 4. На 8 березня, доречними будуть весняні квіти, такі як проліски, тюльпани, півонії, нарциси. Головне, щоб вони асоціювалися із теплом, сонцем та пробудженням природи.
 5. Для випускного підійдуть різноманітні рослини, головне, щоб вони доповнювали одне одного. Жінкам обирайте круглу форму, а чоловікам видовжену.

Символізм квітів для вчителя

Кожна квітка має своє значення у флористиці, за її допомогою можна висловити будь-які побажання та вітання:

 • Айстри це витонченість, елегантність та аристократизм, ними ви виразите педагогу свою повагу та захоплення його розумом.
 • Гладіолуси завжди означали мужність та хоробрість, їх дарували воїнам. Тому вони ідеально підійдуть для вчителів-чоловіків.
 • Ліліями ви побажаєте багатства, злагоди у родині та професійного росту. Проте, з цими квітами треба бути обережними, тому що вони мають дуже сильний аромат, який може викликати алергію.
 • Соняшники дарують гарний настрій, приємні спогади, віру у майбутнє, позитивні думки. Вони підійдуть будь-якій людині, особливо, якщо у неї депресія або хандра.
 • Самі теплі побажання та своє позитивне ставлення допоможуть висловити гербери. Вони мають багато кольорів та відтінків, їх можна дарувати як жінкам та і чоловікам.
 • За допомогою хризантем, ви виразите свою щиру вдячність вчителю за науку та досвід. Вони символізують знання, мудрість та обізнаність.
 • Амариліс символізує міць та силу, вона ідеально підійде представникам сильної статі, особливо педагогу.