“Люди повинні самі обирати — до якої церкви ходити”

Про це йшла мова 17 жовтня в Краматорську на нараді голови ОДА Олександра Куця з керівниками силових відомств та представниками православних конфесій Донеччини з приводу утворення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та надання автокефалії з боку Константинопольського патріархату.

Обговорювалось питання недопущення проявів агресії, захоплення святинь та міжконфесійної ворожнечі на Донеччині. Всі учасники наради запевнили в своїх добрих та мирних намірах.

Донецьку єпархію від Київського патріархату представляв обласний благочинний протоієрей Костянтин Кузнєцов (настоятель Свято-Стрітеньського храму у сквері Афганців), від УПЦ МП області був благочинний Миколаївського округу протоієрей Андрій Чичеринда (настоятель храму Святого Миколая на Червоному).

Після зустрічі глава обладміністрації відмітив: “Почув розуміння та готовність священнослужителів різних конфесій зберігати мир і спокій у нашому спільному домі. Подякував правоохоронцям за те, що забезпечили дотримання законності й правопорядку під час проведення свят та масових заходів 14 жовтня, і за величезну роботу, яку вони проводять.

Домовилися про проведення молитовних сніданків за участі представників різних релігійних організацій — для того, щоб частіше зустрічатися, спілкуватися, знаходити спільні рішення на виклики, які висуває нам час”.

По матеріалам Донецької обласної Військове-цивільної адміністрації.